• Wszystkie ofertyGdańskLogistykaKierowcaKierowca Międzynarodowy C+E (możliwość przeszkolenia)
    Kierowca Międzynarodowy C+E (możliwość przeszkolenia)
    new
    Logistyka
    SKAT Transport P.S.A

    3 108 - 3 626 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    dobra organizacja pracy
    skuteczna komunikacja
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    ADR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    Transport towarów na terenie Europy

    Jesteś zainteresowany? Masz Pytania? - Zadzwoń: 605 500 200

    Nasze wymagania:

    • Prawo jazdy kat C+E z kodem 95
    • Karta kierowcy
    • ADR podstawowy mile widziany (istnieje możliwość uzupełnienia w trakcie współpracy)

    To oferujemy:

    • Umowę współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej – wspieramy w założeniu działalności gospodarczej
    • Wynagrodzenie: dniówka przy działalności gospodarczej między 550zł a 600 zł + VAT - terminowe rozliczenia.
    • Bonus za efektywność i niskie zużycie ON
    • System pracy: dwa tygodnie trasy, weekend w domu
    • Możliwość pracy w systemie 2 tygodnie trasy / 1 tydzień wolnego
    • Średnie przebiegi ok 12,000 KM / miesięcznie
    • Nowoczesny Tabor max 4 letni: DAF, VOLVO objęty kontraktami serwisowymi oraz opieką Zespołu Technicznego.
    • Pełna opieka dedykowanego dyspozytora prowadzącego
    • Domyślny początek i koniec trasy z PL : Rzepin, Świecie, Katowice, Łódź – inne lokalizacje do ustalenia
    • Partycypacja kosztów dojazdu do pracy przy jasno zapisanych zasadach
    • Telefon służbowy.
    • Ubezpieczenie i opiekę zdrowotną.
    • Zaplecze socjalne na bazie (pomieszczenia dla kierowców, prysznic, pralka, kuchnia itp.), strzeżony parking dla samochodów osobowych pracowników na bazie w Rzepinie

    • DLA KIEROWCÓW BEZ DOŚWIADCZENIA ok 4 tygodniowe szkolenie w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą.
    • Wynagrodzenie podczas trwania szkolenia
    • Po zakończonym szkoleniu dalsza współpraca tj. jazda samodzielna na przydzielonym zestawie

    3 108 - 3 626 USD

    B2B