• Wszystkie ofertyJabłonna-MajątekBI & DataAnalityk danych/biznesowy
    Analityk danych/biznesowy
    BI & Data
    REDATS Sp. z o.o.

    Jabłonna-Majątek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    analiza
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    REDATS sp. z o.o. to ponad 4000 produktów, dostępnych w 53 krajach na całym świecie. Rewolucyjne podejście do prowadzenia biznesu sprawia, że od 18 lat jesteśmy liderem e-commerce w branży wyposażenia warsztatów i wulkanizacji, a nasze produkty zna praktycznie każdy mechanik i wulkanizator w Polsce! Sprawdź nasze produkty http://sklep.redats.pl/

    📍 Miejsce pracy: Jabłonna-Majątek

    Analityk biznesowy

    Twój zakres obowiązków

    • Monitorowanie, kontrola kosztów oraz optymalizacja procesów zakupowych i logistycznych.
    • Analizowanie danych związanych ze sprzedażą, tworzenie na ich podstawie raportów, a następnie formułowanie wniosków i rekomendacji na przyszłość.
    • Przygotowywanie analiz oraz rekomendowanie zmian w procesach biznesowych.
    • Współpraca z działami wewnątrz firmy.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe.
    • Umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym.
    • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z analityką danych.
    • Doświadczenie w budowaniu sprawnej komunikacji.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków.

    Mile widziane

    • Praktyczna znajomość narzędzia do analityki danych – QLIK.
    • Znajomość SQL, Power BI, Softlab, Google Analytics.

    To oferujemy

    • Umowę o pracę i pracę w stałych godzinach 8-16:00 od poniedziałku do piątku, wolne weekendy :)
    • Swobodę działania i realizację rozwoju zawodowego.
    • Wsparcie doświadczonego Kierownika Działu IT.
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.
    • Wygodny dojazd do pracy (biuro jest 15 km od Lublina w miejscowości Jabłonna Majątek 12, więc korki są w drugą stronę :)