• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    Rhapsody

    Rhapsody

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe InDesign
    Adobe Photoshop
    Adobe Illustrator;

    Mile widziane

    Adobe Animate
    Adobe AfterEffects
    Adobe Xd

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy grafika, który dołączy do zespołu kreatywnego Rhapsody.

    Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie projektów graficznych do publikacji w mediach elektronicznych i druku;
    • kreowanie komunikacji wizualnej marek;
    • korygowanie nadesłanych materiałów do wymaganych standardów;
    • uczestnictwo w projekcie od otrzymania briefu do przekazania finalnej wersji klientowi.

    Aplikuj, jeśli:

    • masz swoje pomysły na layout, nie boisz się projektować stron;
    • płynnie łączysz techniczne umiejętności z kreacją i wiesz, jakie są podstawy UX;
    • znasz dobrze programy Adobe InDesign, Photoshop i Illustrator;
    • poznałeś Adobe XD, Animate i After Effects;
    • wiesz, na czym polega przygotowanie materiałów do druku;
    • znasz język angielski na poziomie minimum B2 (współpraca z centralą firmy w Londynie).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;
    • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie;
    • możliwość nauki nowych programów graficznych i platform;
    • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika;
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code;
    • tryb pracy do uzgodnienia: zdalny / hybrydowy / stacjonarny.

    Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

    Dziękujemy za zrozumienie.