Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Sales Manager Influencer Marketing
new
Sales
Rokmates sp. z o.o.

7 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
marketing
newbiz
Friendly offer
Opis stanowiska

🎯 Rokmates to agencja specjalizująca się w rozkwitającej sferze influencer marketingu na platformach YouTube, TikTok, czy Instagram. Pracujemy zarówno z reprezentantami często zaskakujących nisz, jak również z czołowymi postaciami mainstreamowymi.

💡 Czym będziesz się zajmował?

  • przygotowywaniem ofert sprzedażowych dla aktualnych i nowych klientów
  • nawiązywaniem i utrzymywaniem długotrwałych relacji z klientami
  • udziałem w procesach negocjacyjnych
  • tworzeniem bazy nowych klientów
  • koordynacją procesów towarzyszących wdrażaniu kampanii

✅ Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych
  • aktywnego śledzenia trendów w branży marketingowej i influencer marketingu
  • stałego podnoszenia własnych kompetencji w zakresie oferowanych przez agencję usług
  • pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie
  • 2-letniego doświadczenia w branży influencer marketingu związanego ze sprzedażą usług lub produktów bądź pracy w agencji marketingowej/domu mediowym

➡️ Co oferujemy?

  • doskonała atmosferę pracy w zespole oraz poczucie wpływu na rozwój organizacji
  • pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz korzystny system prowizyjny
  • darmowy pakiet medyczny oraz multisport
  • elastyczne godziny pracy (np. w piątki pracujemy do 15.00!)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przytulne biuro zlokalizowane na Starym Mokotowie w pobliżu stacji metra Racławicka

7 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B