Oferty Pracy - Rocket Jobs

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SEP
automatyka
Angielski
PLC
SCADA
rysunek techniczny
AutoCAD
budowa maszyn
Mile widziane
Mechatronika
programowanie
HMI
mechanika
robotyka
schematy elektryczne
produkcja
roboty przemysłowe
Opis stanowiska

Roltec jest jedynym w Polsce producentem cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych o wysokiej sprawności, które powstają poprzez nanoszenie i formowanie warstwy CIGS z wykorzystaniem impulsów świetlnych o dużej intensywności. We Wrocławiu budujemy pełnoskalową fabrykę, dlatego obecnie poszukujemy Automatyków. Na tym stanowisku będziesz współpracować z wysokowykwalifikowanymi specjalistami i wspólnie z nimi dbać o utrzymanie sprawności parku maszynowego Będziesz częścią solidnego i profesjonalnego zespołu.

Dedykowane zadania:

• Programowanie systemów automatyzacji przemysłowej (OT),

• Uruchamianie maszyn/instalacji/oprogramowania,

• Prototypowanie i konserwacja sprzętu oraz oprogramowania opracowywanego przez Roltec,

• Prowadzenie prezentacji i instruktaży na temat IoT oraz automatyzacji przemysłowej dla pozostałych członków zespołu,

• Definiowanie i nadzorowanie testów nowych technologii i rozwiązań,

• Raportowanie systemu prowadzonych prac.

Oczekiwania:

• 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów automatyki przemysłowej (szczególnie w zakresie rozwoju i uruchamiania maszyn),

• Doświadczenie zawodowe w programowaniu PLC (głównie Siemens),

• Znajomość systemów HMI/SCADA (WinCC),

• Znajomość robotów przemysłowych (szczególnie Kuka),

• Doświadczenie z falownikami przemysłowymi i sterownikami serwo,

• Pragmatyczne i proaktywne podejście do zarządzania i dostarczania pracy,

• Uprawnienia zawodowe E1, D1 (SEP),

• Umiejętności komunikacyjne,

• Praktyczna znajomość języka angielskiego,

• Co najmniej wykształcenie średnie techniczne,

Mile widziane:

• Studenci i absolwenci kierunków: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka i pokrewnych,

• Znajomość Dyrektywy Maszynowej,

• Uprawnienia zawodowe grupy 2 i 3; E1, D1 (SEP),

• Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Ekscytujące projekty w energetyce słonecznej, możliwość wnoszenia pomysłów i projektowania procesów,

• Możliwość pracy w ambitnym, międzynarodowym zespole,

• Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Praca stacjonarna.