• Wszystkie ofertyElblągHRHRManager Zarządzający (usługi HR)
    Manager Zarządzający (usługi HR)
    HR
    SALES HR

    SALES HR

    Elbląg
    3 524 - 3 785 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    HR

    język angielski

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w obszarze usług HR

    Zakres obowiązków

    • kompleksowe zarządzanie operacyjne firmą w tym : kontrola nad finansami, wdrażanie nowych osób, współpraca z urzędami, działem prawnym, działem IT
    • nadzór nad zespołem rekruterów i specjalistów ds. HR, motywowanie oraz rozwój zespołu
    • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych partnerstw biznesowych
    • analiza rynku oraz dostosowywanie oferty firmy do bieżących potrzeb i trendów

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie w zarządzaniu firmą (finanse, administracja, obsługa klienta etc) min 3 lata
    • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się środowisku
    • współpraca bezpośrednio z właścicielami

    Oferujemy

    • umowa o pracę lub współpraca b2b, podstawa 14 000 PLN brutto
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • pełne wdrożenie przez właścicieli
    • dużą samodzielność
    • pracę w kameralnej atmosferze w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

    3 524 - 3 785 USD