• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRDyrektor Działu HR
    Dyrektor Działu HR
    new
    HR
    Kuchnia Vikinga

    3 132 - 5 221 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 132 - 5 221 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    empatia

    HR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    Nasza dynamicznie rozwijająca się organizacja licząca blisko 600 osób poszukuje doświadczonego Dyrektora Działu HR. Jako lider zespołu HR, będziesz odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii zarządzania zasobami ludzkimi, wspieranie rozwoju pracowników, a także kształtowanie kultury organizacyjnej. Szukamy osoby, która będzie nie tylko zarządzać operacjami HR, ale również przyczyni się do budowania zaangażowania, efektywności i innowacyjności w całej organizacji.

    Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

    Główne obowiązki:

    • Opracowanie i wdrażanie strategii HR wspierającej cele biznesowe firmy.
    • Zarządzanie zespołem HR oraz rozwój procesów związanych z rekrutacją, onboardingiem, rozwojem talentów, szkoleniami i oceną pracowniczą.
    • Tworzenie polityk personalnych oraz dbanie o zgodność z przepisami prawa pracy.
    • Kształtowanie i wzmacnianie kultury organizacyjnej sprzyjającej współpracy i zaangażowaniu.
    • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze zarządzania zespołami oraz rozwiązywania problemów pracowniczych.
    • Inicjowanie programów rozwoju pracowników i planów sukcesji.
    • Monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników HR (np. rotacja, zaangażowanie pracowników).
    • Dbanie o rozwój i realizację polityki wynagrodzeń, benefitów oraz innych systemów motywacyjnych.

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale HR.
    • Doskonała znajomość prawa pracy oraz zasad zarządzania zasobami ludzkimi.
    • Doświadczenie w pracy w organizacjach o strukturze liczącej co najmniej 300 pracowników.
    • Umiejętność myślenia strategicznego oraz efektywnego zarządzania operacyjnego.
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Silne zdolności przywódcze oraz umiejętność budowania relacji i zaufania.
    • Innowacyjność i umiejętność wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zakresie HR.
    • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub pokrewne.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
    • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
    • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

    3 132 - 5 221 USD

    B2B