• Wszystkie ofertyKrakówInneTechnolog Produkcji Kosmetyków Naturalnych
    Technolog Produkcji Kosmetyków Naturalnych
    Inne
    SALES HR

    SALES HR

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    technolog

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w obszarze kosmetyków naturalnych, posiadająca ponad setkę produktów z planami na dalszy rozwój (do 10 nowych produktów rocznie)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    · Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur produktów, z naciskiem na wyjątkowe doznania sensoryczne

    · Nadzorowanie procesu produkcji, dbając o jakość i bezpieczeństwo produktów

    · Współpraca z działem badań i rozwoju w celu opracowywania innowacyjnych rozwiązań

    · Analiza i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych

    · Monitorowanie trendów rynkowych i technologicznych w branży kosmetycznej

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    · Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych receptur produktów opartych o naturalne składniki

    · Wiedzy z zakresu technologii produkcji, właściwości surowców oraz zasad bezpieczeństwa

    · Kreatywności, proaktywnej i otwartej na nowe wyzwania postawy

    · Wysokiej komunikatywności oraz umiejętności przedstawienia własnych pomysłów i ich obrony

    OFERUJEMY

    · otwartość na oczekiwania finansowe (podstawa) oraz formę zatrudnienia - b2b/umowa

    · bardzo dużą samodzielność i realny wpływ na tworzenie nowych produktów (obecna produkcja ok 400.000 rocznie)

    · wszystkie niezbędne narzędzia pracy

    · możliwość urządzenia laboratorium pod siebie (zakup niezbędnych sprzętów etp)

    · w przypadku osób spoza Krakowa : możliwość wsparcia w relokacji