• Wszystkie ofertyGdańskMarketingContent / CopywritingTechnical Content Specialist
    Technical Content Specialist
    Marketing
    Satel sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    SATEL to polska firma, której rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort milionom ludzi na całym świecie. Lider rynku security, którego produkty zabezpieczają obiekty mieszkalne, biurowe, usługowe i przemysłowe na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Lekkie pióro

    content marketing

    marketing

    język angielski

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Dział Marketingu poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Nr ref. MRK/2/2024

    Twój zakres obowiązków

    • Redagowanie artykułów do prasy i na portale branżowe;
    • Tworzenie opisów produktów na stronę www, opakowania;
    • Tworzenie treści do materiałów typu ulotki, katalog produktowy, e-booki;
    • Tworzenie treści do prezentacji handlowych i szkoleniowych;
    • Tworzenie scenariuszy do filmów edukacyjno-instruktażowych dla klientów profesjonalnych (instalatorów);
    • Redagowanie newsletterów i innych krótkich treści do komunikacji z klientem i do akcji marketingowych;
    • Dbanie o poprawny przepływ informacji związanej z powstającymi tekstami (wewnątrz Działu Marketingu i pomiędzy Działem Marketingu a innymi Działami).

    Nasze wymagania

    • Wraz z aplikacją prosimy o przesłanie trzech tekstów o profilu techniczno-marketingowym z Twojego portfolio.
    • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego;
    • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia logicznych, wartościowych treści dostosowanych do konkretnej grupy odbiorców;
    • Doświadczenie w samodzielnym redagowaniu treści techniczno-marketingowych;
    • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w tym zakresie;
    • Umiejętność poszukiwania i weryfikowania informacji;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dobra znajomość pakietu Office;
    • Zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność, terminowość;
    • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami równolegle;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Komunikatywność;
    • Wysoka kultura osobista.
    • Wiedza techniczna z zakresu systemów alarmowych i automatyki, elektryki lub elektroniki, co będzie dodatkowym atutem.

    Po dołączeniu do naszego zespołu weźmiesz udział w cyklu szkoleń, a Twój Opiekun wprowadzi Cię w zadania i będzie wspierał przez początkowy okres pracy!

    Informacje o zespole:

    Budujemy siłę marki SATEL, wzmacniając rozpoznawalność firmy w Polsce i za granicą. Działamy w prasie tradycyjnej i mediach cyfrowych (w tym Social Media), tworzymy multimedialne materiały edukacyjne i instruktażowe, a także wspieramy inne działy w firmie tekstem, grafiką i animacją. Tworzymy oprawę wprowadzającą nowości produktowe, organizujemy i przygotowujemy obecność firmy na imprezach targowych, co roku przeprowadzamy też badanie satysfakcji klienta. A wszystko to z pomysłem, wyczuciem i poczuciem humoru :-)