• Wszystkie ofertyChorzówZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka/Pielęgniarz - Chorzów
    Pielęgniarka/Pielęgniarz - Chorzów
    Zdrowie
    Scanmed S.A

    Scanmed S.A

    Chorzów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo wykonywania zawodu
    kultura osobista
    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

    Chorzowskie Centrum Kardiologii prowadzi całodobowy dyżur hemodynamiczny, co pozwala na szybką interwencję i wdrożenie leczenia inwazyjnego u osób z zawałem serca oraz innymi ostrymi zespołami wieńcowymi, dysponuje wszelkimi dostępnymi metodami diagnostyki nieinwazyjnej i inwazyjnej schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Placówka jako podmiot koordynujący realizuje również program KOS-Zawał. Posiada szeroką strukturę usług diagnostyczno-terapeutycznych realizowaną w oparciu o aktualne standardy postępowania oraz międzynarodowe normy (Certyfikat ISO). Oddział posiada sale intensywnego nadzoru kardiologicznego oraz pracownie hemodynamiki.

    Zakres obowiązków

    • Sprawowanie opieki pielęgniarskiej nad Pacjentem przebywającym na oddziale,
    • Samodzielne udzielanie, w określonym zakresie, świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia,
    • Obsługa sprzętu medycznego,
    • Ścisła współpraca z lekarzami pracującymi na oddziale.

    Poszukiwane kompetencje

    • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju umiejętności zawodowych i interpersonalnych,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Komunikatywność, systematyczność i dyspozycyjność,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Dodatkowym atutem będzie 5 letnie doświadczenie w pracy na Sali intensywnego nadzoru kardiologicznego.

    Oferujemy

    • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki (umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie),
    • Elastyczny grafik w systemie zmianowym,
    • Serdeczną atmosferę współpracy w gronie wysoko wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu,
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
    • Możliwość szkolenia/ nabycia kompetencji do pracy w pracowni hemodynamiki,
    • Dofinansowanie do kursów i szkoleń,
    • Dobrą organizację pracy – wsparcie zespołu Pielęgniarek oraz Personelu administracyjnego.