• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSprzedażKey Account Manager ds. OZE
    Key Account Manager ds. OZE
    Sprzedaż
    SELENA

    SELENA

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    SELENA

    SELENA

    Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 30 spółek w 19 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 1800 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych. Jesteśmy jednym z 4 największych producentów montażowej piany poliuretanowej na świecie na potrzeby budownictwa, którego serce od początku lat 90. bije we Wrocławiu. Jesteśmy liderem w kilku segmentach rynku i uznanym innowatorem w branży profesjonalnej chemii budowlanej.Należymy do tych, którzy zamiast próbować przewidywać przyszłość – po prostu ją tworzą.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    znajomość branży OZE
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    negocjacje
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych w zakresie oferty Spółki (głównie: fotowoltaiki, magazynów energii, innych usług branży OZE)
    • Aktywny udział w rozwoju Spółki, współtworzenie długookresowych celów biznesowych – rozwój oferty i obszaru działania
    • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych, skuteczne domykanie sprzedaży
    • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dot. segmentów, konsumentów, działań konkurencji
    • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji handlowych
    • Udział w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych, targach
    • Tworzenie bazy danych własnych klientów – lejek sprzedażowy
    • Raportowanie aktywności handlowej i wyników sprzedaż

    Nasze wymagania

    • Min. 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, udokumentowane wybitnymi sukcesami
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów Biznesowych
    • Znajomość branży OZE (głównie: fotowoltaiki, magazyny energii, rynek mocy)
    • Umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań wspierających transformację energetyczną przedsiębiorstw
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Nastawienie na wyniki i osiąganie celów
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu średnich i dużych projektów sprzedażowych
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i sporządzania zaawansowanych ofert, tworzenie harmonogramów realizacyjnych, negocjacja zapisów umów
    • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Czynne prawo jazy kategorii B – warunek konieczny

    Mile widziane

    • Dobra znajomość programu MS Project
    • Własne wypracowane relacje biznesowe z klientami grup docelowych, zainteresowanymi komercyjnymi instalacjami PV, magazynami energii, ułatwiające szybkie rozpoczęcie sprzedaży będą brane pod uwagę jako duży atut

    To oferujemy

    • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach z obszaru OZE
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach prężnie rozwijającej się firmy, która jest częścią międzynarodowego holdingu
    • Kartę Medicover dla pracownika, a także możliwość dołączenia rodziny na preferencyjnych warunkach,
    • Dofinansowanie do karty Multisport

    O nas

    Selena Energy jest firmą projektowo – wykonawczą o profilu „Zaprojektuj i Wybuduj” dostarczającą całościowe rozwiązanie projektowo – wykonawczo – zarządcze pod nazwą Kompletny Dach Energetyczny (KDE), obejmujące wszystkie elementy związane z zagospodarowaniem (budową lub przebudową) dachów płaskich i/lub gruntu na cele produkcji zielonej energii obiektów produkcyjnych, biurowych, handlowych i magazynowych o różnej konstrukcji i poszyciu.Naszym celem jest pomaganie firmom w zagospodarowaniu i wykorzystaniu do maksimum powierzchni dachów nieruchomości na cele produkcji zielonej energii oraz docelowo samowystarczalności energetycznej i zeroemisyjności.