• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. Marketplace - Allegro
    Specjalista ds. Marketplace - Allegro
    Marketing
    SELLIFY

    SELLIFY

    1 556 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 426 - 2 463 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoD, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    Marketplace

    allegro ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Witaj w SELLIFY!

    Jeżeli chcesz pracować w firmie, która realnie pozwala budować Twoją karierę, przesuwać się na wyższe szczeble i nie mieć wrażenia, że od lat stoisz w miejscu, złóż aplikację.

    SELLIFY to oferta dla firm, które chcą korzystać z etycznych agencji. Dla nas nie są ważne wydatki budżetowe, lecz współczynnik zadowolenia klientów i realna zmiana ich sytuacji finansowo-rozwojowej.

    SELLIFY to również oferta dla potencjalnych pracowników, którzy oczekują dynamicznego wzrostu kompetencji Marketingu Internetowego, ale i kompetencji miękkich takich jak: Organizacja pracy, Umiejętność pracy w zespole, Składanie inicjatyw i projektów mających za zadanie pozwolić firmie rosnąć.

    Jeśli się zgadzasz z powyższą treścią i chcesz ambitnie podejść do tematu współpracy, z przyjemnością Cię powitamy na pokładzie.

    Twój zakres obowiązków:

    • Optymalizacja ofert wedle naszego know-how
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy wśród naszych klientów
    • Zwiększenie zysków oraz całkowitej sprzedaży na kontach naszych partnerów
    • Obsługa Allegro ADS
    • Utrzymywanie dobrych relacji z naszymi partnerami

    Nasze wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia z Allegro
    • Minimum rok doświadczenia w tworzeniu oraz optymalizacji Allegro ADS
    • Umiejętność korzystania z Allegro Analitycs, Planera Kampanii i Baselinkera
    • Dobra organizacja czasu
    • Umiejętność nawiązywania relacji

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane wynikami
    • Systemy zarządzania projektami
    • Baza wiedzy oraz szkoleń z najnowszych narzędzi marketingowych
    • Wsparcie zespołowe
    • Możliwości rozwoju w innych obszarach e-commerce

    Benefity

    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    1 556 - 2 593 USD

    B2B

    1 426 - 2 463 USD