Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Specialist
new
Marketing
Sherlock Waste Sp. z o.o.

Wrocław
7 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
Digital marketing
Content
Mile widziane
copywriting
Performance
Opis stanowiska

W Sherlock Waste tworzymy aplikację wspierającą firmy w budowaniu zaangażowania pracowników w doskonalenie firmy i podnoszeniu ich satysfakcji z pracy. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej. Sprawiamy, że ludzie czerpią satysfakcję ze swojej pracy i nie mogą doczekać się w niej kolejnego dnia.

Wywodzimy się z Leanpassion – lidera na rynku w zakresie transformacji Lean, który nadal wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem i know-how. Od maja 2019 działamy jako samodzielna firma ze wsparciem inwestorów Pracuj Ventures oraz Shape VC. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świata.

Sherlock Waste w liczbach:

4 LATA NA RYNKU

50+ KLIENTÓW NA ŚWIECIE

30 mln zł+ OSZCZĘDNOŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW DZIĘKI ELIMINACJI MARNOTRAWSTW

10% WZROSTU EFEKTYWNOŚCI JUŻ W 3 MIESIĄCE

Nawet 85% PRACOWNIKÓW ZAANGAŻOWANYCH W ZGŁASZANIE USPRAWNIEŃ I PROBLEMÓW

Minimalne ROI z wdrożenia 3x

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów, którzy chcą zmieniać świat na lepsze. Dołącz do nas jako Marketing Specialist.

Twoja misja:

  • Zajmiesz się realizacją strategii marketingowej Sherlock Waste;