• Wszystkie ofertyWarszawaHRHRSpecjalista ds. sprzedaży - branża usług HR
    Specjalista ds. sprzedaży - branża usług HR
    HR
    SieRobi Sp. z o.o

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    inicjatywa
    B2B
    samodzielność
    Realizację celów

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków

    • Pozyskiwanie i Budowanie relacji biznesowych z klientem B2B zgodnie z obowiązującymi standardami firmy;
    • Udział w planowaniu i opracowywaniu strategii sprzedaży;
    • Aktywne monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji;
    • Dostarczanie propozycji zwiększenia sprzedaży, zgodnie z warunkami rynkowymi i życzeniami klientów;
    • Negocjacje handlowe i prezentacje, prowadzenie spotkań sprzedażowych;
    • Przygotowywanie ofert handlowych i umów;
    • Uzyskanie od klienta pełnych i szczegółowych informacji dotyczących warunków, wymagań i próśb o skuteczną realizację zamówienia;
    • Raportowanie w zakresie planowania pracy i analityki;
    • Wielokanałowa obsługa Klienta - kontakt telefoniczny, e-mail, etc.;
    • Współpraca z innymi działami Firmy w celu szybkiej wymiany informacji i realizacji celów Firmy.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B - KONIECZNIE;
    • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne;
    • Umiejętność pracy z różnymi rodzajami klientów;
    • Silna orientacja na realizację celów;
    • Kultura osobista i dbanie o dobre relacje z klientami;
    • Prawo Jazdy kat. B, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie;
    • Samodzielność i inicjatywa;
    • Znajomość pakietu Microsoft Office z szczególnym uwzględnieniem Excel.

    To oferujemy

    • Kontrakt B2B;
    • Stałe wynagrodzenie + system premiowy;
    • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (w tym samochód);
    • Wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz marketingowe;
    • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów oraz kreatywnych działań;
    • Materiały szkoleniowe;
    • Szkolenia finansowane 100% przez Pracodawcę;
    • Możliwość pracy zdalnej.

    O nas

    Specjalizujemy się już od 8 lat w realizowaniu kompleksowych projektów outsourcingu procesowego dla firm na terenie całej Polski.

    Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z rożnych krajów.

    W zawiązku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża usług HR. Twoja praca polega na kontakcie z klientem, profesjonalnej prezentacji oferty, badaniu potrzeb klienta i dostosowaniu do nich oferty.

    Co oferujemy?

    REKRUTACJA

    • We własnym zakresie rekrutujemy pracowników cudzoziemców.

    LEGALIZACJA

    • Uzyskujemy prawo pobytu i zezwolenie na pracę.

    SZKOLENIA WSTĘPNE

    • Szkolimy on-line przed rozpoczęciem projektu.
    • Prowadzimy wstępne szkolenia kulturowe po przyjeździe do Polski.
    • Prowadzimy wymagane szkolenia BHP.

    ZAKWATEROWANIE

    • Zapewniamy miejsca noclegowe dla pracowników.
    • Oferujemy własny system mobilnych kwater pracowniczych.

    TRANSPORT

    • Dowozimy pracowników do miejsca wykonywania pracy.

    WYNAGRODZENIE

    • Opracowujemy i wdrażamy system wynagrodzenia akordowego.

    ROZWÓJ KOMPETENCJI

    • Oferujemy naszym pracownikom szkolenie w wybranych zawodach.
    • Opracowujemy i wdrażamy system szkoleń zawodowych dla klientów.

    CODZIENNE WSPARCIE

    • Pomagamy w rozwiązywaniu spraw osobistych i zawodowych naszych pracowników.
    • Pomagamy w uzyskaniu karty pobytu.