• Wszystkie ofertyGorzów WielkopolskiHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    HR
    Silcare Spółka z o.o.

    Gorzów Wielkopolski
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Prawo pracy
    Rozliczanie wynagrodzeń

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

    Obowiązki

    Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla naszych pracowników, w tym sporządzanie umów o pracę,

    umów cywilnoprawnych, wypowiedzeń oraz świadectw pracy

    Naliczanie i sporządzanie list płac

    Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych z ZUS

    Nadzór nad terminowością umów oraz badań lekarskich

    Zapewnienie zgodności procedur kadrowo-płacowych z obowiązującym prawem, w tym ścisła współpraca z systemami informatycznymi, takimi jak Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

    Wymagania

    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana praca w firmie produkcyjno - handlowej

    Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących systemów kadrowo-płacowych

    Umiejętność obsługi systemów informatycznych, w tym MS Office oraz programów do obsługi kadry i płac, w szczególności znajomość programów Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

    Oferujemy

    Nowoczesne miejsce pracy i narzędzia wspierające efektywność

    Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa o pracę)

    Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz rozwój zawodowy

    Karty MultiSport i MultiLife

    Darmowe porady prawne

    Zniżki na zakup produktów firmowych

    Dostęp do firmowej biblioteki

    Pracę od poniedziałku do piątku (7:00 - 15:00)

    1 507 - 1 583 USD