• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollCompensation and Benefits Analyst
    Compensation and Benefits Analyst
    new
    HR
    OBI

    OBI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza
    ms excel
    Angielski

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa

    #JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

    W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca.

    Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki. Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie zestawień cyklicznych oraz raportów ad hoc z obszaru HR m.in.: wynagrodzeń, zatrudniania, rotacji, świadczeń dodatkowych.
    • Wsparcie analityczne w procesie negocjacji płacowych, zmian systemów wynagradzania i premiowania.
    • Udział w procesie budżetowania wynagrodzeń, kosztów świadczeń dodatkowych oraz długoterminowych prognoz tych kosztów.
    • Badanie efektywności działań personalnych w oparciu o benchmarki rynkowe.
    • Ścisła współpraca z działem Kontrolingu oraz HR oraz działem Analiz HR w Niemczech.

    Profil Poszukiwanego Kandydata:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy w kontrolingu personalnym.
    • Umiejętność pracy z danymi liczbowymi (znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym).
    • Wysokie umiejętności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków z danych i przygotowania rekomendacji na ich podstawie).
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformami wynagrodzeń lub raportami płacowymi.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
    • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze comp&ben.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości.
    • Inspirujący i pomysłowy zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić.
    • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).