• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentRecruitment Consultant (Finanse)
    Recruitment Consultant (Finanse)
    HR
    fTeam

    fTeam

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    finanse
    HR
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i profesjonalnej ocenie kandydatów dla obszarów finance, legal, HR&Payroll. Należymy do grupy Amberstone Associates, która od wielu lat działa na rynku rekrutacyjnym obsługując znane, prestiżowe brandy. Naszą siłą są przede wszystkim otwarci ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i entuzjazmem tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy. Naszymi nadrzędnymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są wsparcie, życzliwość i dzielenie się wiedzą.

    Aktualnie szukamy osób, które chciałby dołączyć do naszego zespołu jako:

    Recruitment Consultant - Finance.

    Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi.

    Nasze wymagania:

    • Masz doświadczenia w pracy w rekrutacji (obszar finansowy/HR będzie plusem);
    • Mówisz płynnie w języku angielskim;
    • Realizowałeś/łaś samodzielnie i kompleksowo projekty rekrutacyjne (wyszukiwanie kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, rekomendacje do klienta);
    • Potrafisz przekonać klienta, by pracował właśnie z Tobą😊;
    • Uwielbiasz ludzi, a dobra atmosfera w pracy jest dla Ciebie ważna;
    • Jesteś pracowita/pracowity i można na Tobie polegać;
    • Cenisz wysoką jakość i profesjonalizm w pracy;
    • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne;

    Oferujemy:

    • Pracę dla naprawdę ciekawych i prestiżowych organizacji, przy międzynarodowych projektach;
    • Pracę pod okiem najlepszych ekspertów na rynku;
    • Bardzo atrakcyjny system premiowy;
    • Pakiet szkoleń i treningów;
    • Swobodną atmosferę pracy;
    • Pracę w modelu hybrydowym i elastyczny czas pracy.

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Możliwość pracy zdalnej;
    • Siłownia i sauna w biurze;
    • Karty przedpłacone;

    Spotkanie nic nie kosztuje 😊 Zapraszamy Cię do naszej drużyny!