• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    Marketing
    SKIVAK Sp. Z O.O.

    Copywriter

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    praca z briefem
    social media
    copywriting

    Opis stanowiska

    O nas

    Skivak to agencja kreatywna, tworząca niezależną sieciową strukturę na 5 europejskich rynkach. Specjalizujemy się w budowaniu strategii komunikacji, które wykorzystują rozwiązania z pogranicza mediów tradycyjnych i digitalu.

    Skivak to ludzie, którym nie jest wszystko jedno. To też projekty, które zawsze przynoszą nowe wyzwania. To współpraca, zaufanie i rozwój. Chcemy cały czas sięgać po więcej i wierzymy, że razem nam się to uda.

    Kogo szukamy?

    Twoja głowa pełna jest niesamowitych pomysłów? Nie boisz się zaskakiwać, sięgać po odważne inspiracje i budować na nich koncepcje kreatywne? Napisz koniecznie do nas, bo szukamy kreatywnego copywritera, który podbije z nami niejeden przetarg, stworzy nietuzinkowe oferty dla naszych klientów i zachwyci swoimi umiejętnościami władania słowem i wyobraźnią.

    •  posiadasz portfolio prac pokazujące wszechstronność, umiejętność koncepcyjnego myślenia i warsztat pisarski
    • umiesz pracować w teamie
    • masz otwartą głowę, poczucie humoru, zainteresowania nowymi technologiami i trendami
    • świetnie znasz język angielski

    Twoje wyzwania:

    • tworzenie koncepcji kreatywnych - od briefu i wsadu strategicznego po konkretne formaty na etapie egzekucji;
    • tworzenie tekstów reklamowych dla różnych klientów i do różnych kanałów komunikacji - postów SM, haseł do kampanii, newsletterów, scenariuszy video itp.;
    • przedstawiane ofert i koncepcji kreatywnych podczas spotkań z klientem;
    • wsparcie Account Managerów w przygotowaniu materiałów bieżących i ofert kreatywnych dla naszych stałych klientów;
    • poszukiwanie najnowszych rozwiązań, trendów na rynku reklamowym oraz ich adaptacja do kreowanych koncepcji;
    • współpraca z różnymi działami w firmie, wsparcie w tematach kreatywnych, związanych z tworzeniem treści.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • pracę od zaraz,
    • praca w modelu hybrydowym
    • umowa o pracę lub kontrakt b2b
    • biuro usytuowane w centrum Poznania
    • dopłaty do kafeterii MyBenefit.
    • Dog-friendly biuro, jeśli masz czworonożnego przyjaciela - u nas jest on BARDZO mile widziany ;)

    Poznaj nasz proces rekrutacji:

    • wysyłasz do nas CV.
    • kontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak to tylko możliwe.
    • zapraszamy Cię na rozmowę wstępną z Headem Zespołu w siedzibie firmy lub online.
    • rozwiązujesz zadanie rekrutacyjne.
    • kontaktujemy się ponownie.
    • przychodzisz na drugą rozmowę, gdzie poznajesz swoich przyszłych współpracowników.
    • dołączasz do zespołu!

    Czekamy na Twoje CV! 🔥 Wyślij je przez Rocket Jobs.

    1 811 - 2 329 USD

    Dowolna