• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaMotoryzacjaKonstruktor / Konstruktorka Oprogramowania
    Konstruktor / Konstruktorka Oprogramowania
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach is one of the leading European bus and trolleybus manufacturers. Benefiting from 27 years of experience and having manufactured more than 23,000 vehicles, Solaris affects the quality of city transport in hundreds of cities across Europe every day. The Solaris Urbino 12 electric won the prestigious European "Bus of the Year 2017" competition. In September 2018 Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. joined CAF Group.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego Biura Technicznego na stanowisko:

    Konstruktora / Konstruktorki Oprogramowania

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

    Zadania na powyższym stanowisku:

    • programowanie układów elektronicznych w autobusach,
    • wyznaczanie kierunków rozwoju oprogramowania,
    • współtworzenie systemu zarządzania oprogramowaniem,
    • wdrażanie nowych funkcjonalności pojazdu na podstawie zdefiniowanych wymagań,
    • dokumentowanie nowych rozwiązań.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki/informatyki/elektrotechniki/automatyki,
    • dobra znajomość języków programowania stosowanych w pojazdach (FBD, ST, C i pochodne, Python),
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • pomysłowość oraz konsekwencja w realizowaniu projektów,
    • dokładność i samodzielność w wykonywanej pracy.
    • Dodatkowe atuty:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wiedza z zakresu Cybersecurity i Functional Safety w automotiv.

    Co oferujemy?

    • premię roczną
    • dofinansowanie wakacji
    • dofinansowanie do posiłków
    • ruchome godziny pracy 6 a 9
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę
    • program „Mam Pomysł”