• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneSpecjalista/ka ds. Windykacji Telefonicznej
    Specjalista/ka ds. Windykacji Telefonicznej
    Finanse
    Soonly Finance

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    negocjacje
    asertywność

    Opis stanowiska

    Specjalista / Specjalistka ds. Windykacji Telefonicznej

    System wynagrodzeń:

    • stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

    Twój zakres obowiązków

    • Negocjujesz przez telefon spłatę zobowiązań Klientów
    • Proponujesz rozwiązania związane z odroczeniem spłaty i inne narzędzia pomagające Klientowi w spłacie
    • Potrafisz odpowiadać na proste i podchwytliwe pytania Klientów
    • Monitorujesz oraz raportujesz deklaracje w kwestii spłat

    Nasze wymagania

    • Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
    • Znasz pakiet MS Office w stopniu min. podstawowym
    • Masz zdolności negocjacyjne
    • Potrafisz zorganizować przydzielone Tobie zadania
    • Asertywność to twoje drugie imię

    To oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i rozbudowany system premii
    • Hybrydowy system pracy (praca z biura + praca zdalna) i elastyczny grafik
    • Realne możliwości awansu - od młodszego specjalisty do eksperta windykacji
    • Zgrany, sympatyczny zespół
    • Benefity pozapłacowe, które umilą Ci życie
    • Środowisko pracy wspierające rozwój, różnorodność, osiąganie sukcesów i work life balance
    • Pracę w angażującym środowisku z certyfikacją Great Place to Work 2019, dwukrotnym odznaczeniem Najlepszy Pracodawca (2017-2018) i dwukrotnym tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki (2015-2016)

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Elastyczny czas pracy
    • Spotkania integracyjne
    • Firmowa drużyna sportowa
    • Preferencyjne pożyczki
    • Brak dress code’u
    • Kawa / herbata
    • Parking dla pracowników
    • Dodatkowe świadczenia socjalne

    Soonly Finance (dawniej Vivus Finance)

    Polska firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania finansowe. Flagowym produktem firmy są krótkoterminowe pożyczki dostępne na stronie www.vivus.pl - bez zbędnych formalności, w ciągu kilku minut. Sprzedaż pożyczek przez Internet w Polsce uruchomiła w lipcu 2012 r.

    Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w branży fintech rozwinąć się od startupu do dochodowej organizacji. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Nasz flagowy produkt Vivus został wyróżniony między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi (kilkukrotnie) przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi Klienta, statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta.

    Początki były bardzo dynamiczne. Z każdym dniem przybywali kolejni Klienci, każdego dnia zwiększała się liczba pracowników, powstawały nowe Departamenty – jednym słowem Vivus.pl rósł w siłę. Zaangażowanie ludzi, dynamizm działania, motywacja i wartości, którymi się kierujemy każdego dnia pracy oraz orientacja na potrzeby Klientów sprawiły, że dziś Vivus.pl jest liderem na rynku firm pożyczkowych. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać ten poziom oraz zdobywać kolejne szczyty. W 2019 roku otrzymaliśmy tytuł Great Place to Work, natomiast w roku 2022- Best Quality Employer. To kolejne potwierdzenie, obok zdobytych w poprzednich latach: dwukrotnego odznaczenia Najlepszych Pracodawców Aon Hewitt i dwukrotnego tytułu Inwestor w Kapitał Ludzki, że wspólnie budujemy wyjątkową kulturę organizacyjną i miejsce pracy, w którym chcemy i lubimy być.

    Firma zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Żwirki i Wigury 16C w nowoczesnych budynkach Business Garden. Biuro jest w pełni przystosowane do pracy także osób niepełnosprawnych a jego nowoczesny i przestronny charakter zapewnia wyjątkowy komfort pracy. W firmie cześć pracowników wykonuje prace operacyjne związane z procesem udzielania pożyczek, pozostała cześć pracuje na stanowiskach specjalistycznych lub menedżerskich w takich obszarach jak marketing, finanse, ryzyko, prawny, hr.

    Dołącz do nas!

    1 294 - 2 070 USD