• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingIntern Performance Marketing (Remote Part Time)
    Intern Performance Marketing (Remote Part Time)
    Marketing
    Space Ads

    Space Ads

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Google Spreadsheets/Excel
    Pasja do Marketingu

    Mile widziane

    Google Ads
    Facebook Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Space Ads to wyjątkowa na światową skalę agencja, w której ... wszyscy pracujemy zdalnie! Nie boimy się ambitnych wyzwań i odpowiedzialności za powierzone projekty. Należymy do grona organizacji turkusowych, gdzie osiągane wyniki i satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem.

    Obecnie poszukujemy nowej i zmotywowanej osoby, która mogłaby prowadzić działania w Google Ads i Facebook Ads dla naszych klientów z Polski i z zagranicy pod kątem bardziej doświadczonych osób z zespołu.

    Nasz program stażowy to idealna propozycja dla studentów którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

    Aplikuj, jeśli chcesz prowadzić nowe projekty wraz z zaangażowanym zespołem i sporo się nauczyć!

    W telegraficznym skrócie - szukamy osoby:

    • znającej chociaż podstawy digital lub performance marketingu lub branży e-commerce,
    • znającej język angielski na poziomie minimum C1,
    • proaktywnej, wciąż stawiającej sobie wyższe cele,
    • zmotywowanej do zwiększania swoich kompetencji oraz lepszych wyników działań marketingowych,
    • kontaktowej, niebojącej się rozmawiać z klientami i członkami zespołu,
    • potrafiącej pracować zdalnie, ze wsparciem całego zespołu ekspertów Ads.

    ...która będzie odpowiedzialna za:

    • wdrażanie zmian w kampaniach Google Ads i Facebook Ads,
    • przygotowywanie prezentacji, raportów i spotkań online z klientami,
    • konsultingiem z klientami agencji,
    • prowadzeniem różnorodnych projektów marketingowych,
    • przygotowywanie strategii i prowadzenie spotkań sprzedażowych z nowymi klientami, z którymi później będzie kontynuować współpracę agencyjną.

    Mile widziane:

    • doświadczenie z Shopify, Shoper itp.,
    • znajomość dodatkowych języków obcych,
    • portfolio, certyfikaty.

    Oferujemy:

    • pełną transparentność, wiedzę i wsparcie całego zespołu, dostęp do kursów i szkoleń,
    • stałe wynagrodzenie + po okresie próbnym premię za realizowane projekty dla klientów, zależną od ich wartości (od 5% do 20% od faktury dla klienta),
    • w formularzu aplikacyjnym, aby zweryfikować zapoznanie się z ogłoszeniem, dodaj na końcu wiadomości hasło: "Digital Space for Growth, Innovation and Creativity", dodaj również oczekiwane, minimalne wynagrodzenie w formie stawki miesięcznej netto oraz dostępność godzinową w miesiącu,
    • możliwość rozwoju w pozostałych działach agencji,
    • elastyczne godziny pracy zdalnej.

    Chcesz nas poznać? Fantastycznie, bo my Ciebie także!

    Nie czekaj - zgłoś się już teraz!

    513 - 898 USD