Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Packaging Graphic Designer
new
Design
Space of Ad

Space of Ad
6 500 - 8 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dtp
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Opis stanowiska

Wrocław, ul. Tęczowa 83 - PRACA STACJONARNA

Poznań, ul. Garbary 67 - PRACA STACJONARNA

Space of Ad to zespół kreatywnych twórców reklamy. Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu i Poznaniu. Tworzymy marki i wspieramy sprzedaż dobrze się przy tym bawiąc. Jeśli masz talent, chęci i nie lubisz się nudzić poczujesz się tu dobrze.

Na pokładzie mamy już prawie 100 specjalistów i potrzebujemy ich więcej.

Dołącz do nas i ENJOY THE SPACE! 😉

Co będziesz z nami robić?

  • Projektować layouty opakowań, linie opakowań, pracować z wykrojnikami, tworzyć logotypy marek własnych i szeroko ujęty package branding
  • Współpracować z zespołami copy, kreacji, DTP i client service

Czego oczekujemy?

  • min. 2-4 lat doświadczenia w branży graficznej
  • umiejętności pracy z briefem, packshotami (mockup), materiałami stock
  • wykonywania realistycznych fotomontaży, tworzenia ilustracji, interesujących obrazów oraz kompozycji graficznych, a także ciekawych form graficznych sprawdzających się w packagingu
  • potwierdzenie wyżej wymienionych umiejętności w portfolio
  • biegłej znajomości pakietu Adobe: (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign)
  • kreatywności, nieszablonowego myślenia i umiejętności szukania nietypowych rozwiązań
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości trendów branży reklamowej

Co Ci oferujemy?

  • projekty dla międzynarodowych klientów
  • wsparcie doświadczonych specjalistów, od których rzeczywiście można się wiele nauczyć
  • integrację z zespołem: wspólne wyjścia integracyjne, śniadania (bo się lubimy)
  • oczywiście zapewniamy ci sprzęt (u nas to iMac) i mamy owoce w biurze, ale o tym chyba nie trzeba pisać?

Brzmi dobrze?

Kliknij w „aplikuj”, odezwij się i pokaż nam CV i portfolio!

6 500 - 8 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B