• Oferty
  • Wszystkie ofertyKoszalinZdrowieInnepodolog / kosmetolog
    podolog / kosmetolog
    new
    Zdrowie
    Spondylus

    Spondylus

    Koszalin
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    podologia

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Poszukujemy specjalisty do współpracy w zakresie podologii i kosmetologii w naszym centrum medycznym.

    Dysponujemy w pełni wyposażonym gabinetem, w tym nowoczesnym sprzętem podologicznym oraz kosmetycznym BTL Exilis Ultra 360.

    Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w branży medycznej lub kosmetycznej oraz odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zabiegów podologicznych i kosmetycznych.

    Oferujemy:

    • Możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenie lub B2B.
    • Wynagrodzenie oparte na atrakcyjnej prowizji od zrealizowanych zabiegów.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i wyposażonego gabinetu.
    • Dostęp do bazy klientów.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia kierunkowego (podologia, kosmetologia, medycyna estetyczna).
    • Doświadczenia w pracy z klientem i realizacji zabiegów specjalistycznych.
    • Wysokiej kultury osobistej i dobrych umiejętności interpersonalnych.
    • Samodzielności, odpowiedzialności oraz zaangażowania.
    • Zaangażowania w pozyskiwanie nowych klientów.