• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówBI & DataAnalityk webowy/ecommerce
    Analityk webowy/ecommerce
    BI & Data
    Sportano.com

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics 4
    Google Tag Manager
    analiza
    ecommerce

    Mile widziane

    R
    Python
    statystyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Sportano to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez zarażanie sportową energią osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, a także motywowanie i podnoszenie poziomu sportu wśród pasjonatów.

    Przyciągamy najlepszych ekspertów w dziedzinie produktu, marketingu, IT, logistyki i zakupów, tworząc nową jakość na europejskim rynku e-commerce. Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie e-commerce wspierające naszych klientów sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

    Budujemy przyjazną organizację, dla której tak samo jak biznes, ważni są ludzie, ich rozwój i wspólne osiąganie celów. Chcesz razem z nami tworzyć tę niesamowitą historię? Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Wrocław / Zielona Góra / Kraków / Tychy lub praca zdalna

    Twoje zadania:

    • Współtworzenie strategii produktowej dla naszego ecommerce;
    • Eksploracja danych, wyłapywanie trendów, wyciąganie wniosków oraz rekomendacja działań;
    • Wsparcie projektowania procesów analitycznych;
    • Odpowiedzialność za analitykę web/app;
    • Wsparcie badań ilościowych oraz testy użyteczności A/B;
    • Prowadzenie analiz wspierających sprzedaż, działania omnichannel;
    • Współpraca z pozostałymi działami marketingu/data oraz CRM;
    • Badanie zachowań klientów w całym flow omnichannelowym (ecomm, sklep, eventy, etc);
    • Wizualizacja danych oraz przygotowywanie danych w zależności od potrzeb poszczególnych obszarów;
    • Budowanie działu analityki ecommerce.

    Czego oczekujemy:

    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
    • Znajomość Google Tag Manager na poziomie zarządzania przepływem danych;
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji danych
    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics 4 - import, eksport danych;
    • Zrozumienie funkcjonowania narzędzi Performance Marketingu, modeli atrybucji oraz zależność mixu marketingowego;
    • Znajomość SQL, Big Query, PowerBI, Google Cloud Platform;
    • Techniczne podejście do analityki, tj. mile widziany Python, R ale także statystyka;
    • Bardzo dobra znajomość rynku e-commerce;
    • Kreatywność i „otwarta głowa” na nowe pomysły;
    • Proaktywna i samodzielna postawa do rozwiązywania wyzwań;
    • Zaangażowanie, ciekawość i odpowiedzialność.

    Mile widziane:

    • Pasja do sportu! Jeździsz na desce? Kręcisz kilometry na rowerze? A może swój dzień rozpoczynasz wizytą na siłowni? Razem z nami poznasz najnowsze sportowe trendy i rozwiniesz swoje zainteresowania. 🏄‍♂️🚴‍♀️🏊‍♀️

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Rozwój zawodowy w dziale performance marketingu i współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku;
    • Pracę operacyjną oraz analityczną na 12 rynkach;
    • 7 – cyfrowe budżety;
    • Kultura organizacyjna budowana w oparciu o zasady fair play;
    • Pracę 100% zdalną;
    • Realny wpływ na biznes - jesteśmy w fazie dynamicznego wzrostu;
    • Rozwój w firmie produktowej;
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Swobodna i inspirująca atmosfera;
    • Komfortowe warunki i elastyczne godziny pracy;
    • Pakiet benefitów dostosowanych do Twoich potrzeb;
    • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.