• Oferty
  • Wszystkie ofertySłupskFinanseAnalizaAnalityk Finansowy
    Analityk Finansowy
    Finanse
    STAKO

    STAKO

    Słupsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza finansowa
    Angielski
    ms excel
    skuteczna komunikacja
    finanse
    ekonomia
    ERP
    samodzielność

    Opis stanowiska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Analiza danych finansowych i przygotowywanie raportów
    • Prognozowanie trendów finansowych i identyfikacja obszarów optymalizacji
    • Wsparcie w budżetowaniu i planowaniu finansowym
    • Analiza efektywności operacyjnej oraz rekomendowanie działań usprawniających
    • Tworzenie i udoskonalanie narzędzi kontrolingowych
    • Współpraca z innymi zespołami w firmie

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku Analityka Finansowego w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość, controlling operacyjny)
    • Doskonałe umiejętności analityczne oraz biegła obsługa narzędzi MS Excel
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

    OFERUJEMY:

    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
    • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń i kwalifikacji zawodowych
    • nagrody za innowacyjność
    • platforma do nauki języków obcych dla Ciebie i twojej rodziny
    • prywatną opiekę medyczną dla pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego
    • bonus świąteczny
    • imprezy integracyjne

    Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    1. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
    2. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez STAKO Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych." (opcjonalnie).

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest STAKO Sp. z o.o., z siedzibą ul. Poznańska 54 , 76-200 Słupsk. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.