• Wszystkie ofertyKaliszFinanseKsięgowośćGłówny Księgowy/Kierownik Działu Finansowego
    Główny Księgowy/Kierownik Działu Finansowego
    Finanse
    STRIVE Sp. z o.o.

    Kalisz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie
    ms excel

    Mile widziane

    COMARCH ERP OPTIMA
    j. angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, firmy o profilu produkcyjno-handlowym poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Główny Księgowy/Kierownik działu Finansowego

    Twój zakres obowiązków

    • Organizacja pracy Działu Finansowo-Księgowego
    • Sporządzanie raportów, bilansów, sprawozdań finansowych i statystycznych oraz deklaracji podatkowych
    • Współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz zewnętrznymi kancelariami prawno-podatkowymi i instytucjami finansowymi
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, procesem płatności i koordynowanie działań windykacyjnych
    • Weryfikacja poprawności danych w systemie księgowym
    • Rzetelne prowadzenie pełnej księgowości spółki oraz spółek powiązanych zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
    • Prawidłowe rozliczanie inwentaryzacji zapasów oraz majątku trwałego
    • Współpraca z innymi działami w firmie

    Nasze wymagania

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego
    • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość / ekonomia / finanse / zarządzanie
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
    • Znajomość MS Excel

    • Znajomość programów Comarch ERP Optima
    • Znajomość języka angielskiego

    To oferujemy

    • Praca w nowocześnie zarządzanej organizacji z szybkim procesem decyzyjnym na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • Narzędzia do efektywnej i komfortowej realizacji zadań
    • Otwarta i partnerska atmosfera pracy
    • Elastyczny czas pracy

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Spotkania integracyjne
    • Brak dress code'u
    • Kawa/herbata
    • Paczki świąteczne