Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

SEO content coordinator
new
SEO
STS S.A.

STS S.A.
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
STS S.A.
STS S.A.

STS to nie tylko największy polski bukmacher, ale także jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych. Działając w duchu zwinności tworzymy rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
wordpress
Google Workspace
Agile
Opis stanowiska

Czym się zajmiesz?:

  • Tworzeniem planów treści i zarządzanie ich realizacją w oparciu o solidny keyword reaserch
  • Współpracą z innymi Zespołami w firmie (np. PR & Sponsoring) by tworzyć synergię i z niej korzystać
  • Prowadzeniem współpracy z zewnętrznymi dostawcami treści
  • Optymalizowaniem już opublikowanych treści by ciągle zwiększać ich wartość
  • Analizowaniem i raportowaniem wyników, osiąganych przez publikowane treści
  • Poszukiwaniami pomysłów na nowości oraz rekomendowaniem usprawnień tam, gdzie to możliwe

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte sukcesami
  • Biegłość w obsłudze publikacji opartych o Wordpress
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami Google Workspace
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 lub lepsza)
  • Znajomość metodologii Agile oraz oprogramowania Jira i Confluence

Oferujemy:

  • Bilety na największe wydarzenia sportowe
  • Pracę w nowoczesnej, nagradzanej za design przestrzeni biurowej oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Darmowe lekcje angielskiego - w godzinach pracy z tematyką dopasowaną do działu
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • STS Bistro + foodtrucki każdego miesiąca
  • Chill-out room - PS5, piłkarzyki, szachy, fotel do masażu