• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieMłodszy projektant systemu zamocowań instalacji
    Młodszy projektant systemu zamocowań instalacji
    new
    Inżynieria
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    CAD

    Mile widziane

    Revit

    SolidWorks

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • opracowywanie projektów w zakresie zamocowań instalacji
    • dobór podpór oraz sprawdzanie ich nośności za pomocą wewnętrznego oprogramowania
    • wykonywanie schematów montażowych za pomocą programów Cad
    • współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi w zakresie instalacji sanitarnych
    • doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu zamocowań

    OCZEKIWANIA

    • znajomość programu AutoCAD 2D
    • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek sanitarny lub budownictwo)
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
    • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Revit, SolidWorks
    • jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy ze studentami kierunków technicznych

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • transparentne warunki wynagrodzenia
    • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
    • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
    • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą
    • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.