• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży Oprogramowania
    Specjalista ds. Sprzedaży Oprogramowania
    Sprzedaż
    Symfonia

    Symfonia

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Symfonia

    Symfonia

    Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie w sprzedaży

    Mile widziane

    Znajomość rynku IT

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Symfonia jest dynamiczną firmą działającą w branży oprogramowania dla biznesu. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do sprzedaży i chcesz rozwijać swoją karierę, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Twój zakres głównych obowiązków:

    • kontakt z aktualnym klientem
    • doradztwo i sprzedaż rozwiązań i produktów Symfonii
    • rzetelne wprowadzanie informacji do systemu CRM
    • realizacja zadań wartościowych (plan sprzedaży), ilościowych (czynności) oraz jakościowych (rozmowy telefoniczne)

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie handlowe
    • umiejętność pracy na celach i wskaźnikach sprzedażowych
    • efektywna komunikacja oraz zdolności interpersonalne
    • orientacja na rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych
    • gotowość do pracy 4 dni w tygodniu z biura w Katowicach (liczba dni z biura może zostać zmniejszona po okresie próbnym)

    Mile widziane:

    • znajomość rynku IT / oprogramowania biznesowego w Polsce
    • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania
    • znajomość języka angielskiego

    Nasze benefity:

    • praca w dynamicznej w spółce z branży software liczącej ponad 600 osób
    • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu rocznie na wolontariat
    • możliwość udziału w inicjatywach i projektach ogólnofirmowych
    • dofinansowanie do MulitiSport i MultiLife
    • dofinansowanie szkoleń i studiów
    • dostęp do platformy eTutor
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do okularów
    • program wsparcia dla pracowników Wellbee
    • nagroda za 14-dniowy urlop (dotyczy umowy o pracę)
    • bonusy świąteczne, premie uznaniowe
    • podwyżki w zależności od wyników pracy
    • nagrody za zatrudnienie poleconego kandydata
    • wyprawka dla dziecka
    • wydarzenia dla rodzin pracowników
    • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
    • imprezy integracyjne, wspólne akcje sportowe
    • budżet na wspólny lunch zespołu
    • miejsca parkingowe