Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Specialist
new
Marketing
Synergy Codes

Wrocław
9 400 - 14 100 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Hello, we're Synergy Codes! We deliver beautifully designed apps for interactive visualizations and we create custom tools that organize data&processes and help business grow.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
marketing b2b
seo
Google Analytics
Google Ads
LinkedIn Ads
umiejętności analityczne
język angielski (C1)
content writing
Opis stanowiska

Nasz zespół marketingu – North Star poszukuje trzeciego muszkietera! Jeśli dołączysz do #SynergyCodesSquadu, będziesz pracować z Wojtkiem – Content Specialistą, który swoje doświadczenie zbierał m. in. jako freelancer oraz pracownik w agencji interaktywnej, oraz Mateuszem, który sam o sobie mówi “do-it-all marketing guy”! Na co dzień pracują z analizą marketingową, piszą treści wszelakie, zajmują się badaniami SEO i brandingiem.

Co zespół marketingu mówi sam o sobie?

“Nasza praca to nie tylko cyfry - ponad wszystko dbamy o wizerunek Synergy Codes, zarówno w sieci, jak i poza nią. To my rzucamy więcej światła na nasze projekty i informujemy świat o tym, co się dzieje w firmie. Zawsze mamy na uwadze, że to nie tylko robota, ale też frajda i pasja!”

CZEGO WYMAGAMY?

  • minimum 4 lat doświadczenia w obszarze marketingu B2B
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy z tekstem i kreatywnym pisaniem w branży technologicznej
  • umiejętności tworzenia różnorodnych form treści (artykuły, posty na bloga, social media, raporty etc.) zgodnych z wymaganiami SEO
  • poszukiwania i proponowania nowych form pozyskania jakościowego ruchu na stronach
  • silnej umiejętności analizy danych i skuteczności kampanii marketingowych
  • praktycznej znajomości Google Ads i Linkedin Ads
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • współpracy i umiejętności pracy w zespole
  • biegłej znajomości języka angielskiego (C1)
  • śledzenia bieżących trendów nt. marketingu i social mediów
  • chęci rozwoju, próbowania nowych rzeczy, dobrego humoru i pozytywnego nastawienia 😉

CZYM MOŻESZ NAS ZASKOCZYĆ?

  • umiejętnością tworzenia i obróbki wideo lub animacji
  • umiejętnością tworzenia grafik i robienia zdjęć oraz ich obróbką
  • znajomością najnowszych trendów i rozwiązań digitalowych
  • doświadczeniem w realizowaniu programów demand gen. oraz demand capture
  • znajomością użytecznych narzędzi MarTech i AdTech

JAKI BĘDZIE TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW?

  • współpraca w zespole marketingu i wspólne realizowanie projektów długo i krótkoterminowych
  • tworzenie treści marketingowych (długie i krótkie formaty: treści na stronę, strony usługowe, bloga, social media etc.)
  • planowanie, wdrażanie i optymalizacja strategii kampanii marketingowych w różnych kanałach online
  • analiza i monitorowanie wskaźników kluczowych wskaźników (np. CTR, konwersje, CPA) oraz dostosowywanie strategii w celu osiągnięcia założonych celów
  • tworzenie od podstaw landing page’ów, newsletterów, mailingów oraz koordynacja działań z tym związanych, dobór narzędzi, współpraca z innymi działami, zbieranie treści
  • obsługa profili social media i dbanie o spójność komunikacji
  • współpraca z zespołami Sales, Design i HR

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO PROCESIE REKRUTACYJNYM?

Rekrutacja w Synergy Codes cechuje się filozofią - keep it simple! 😉

  1. Najpierw skontaktuje się z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną Marysia, nasza Senior HR Specialist, która krótko opowie Ci o firmie i stanowisku, zada też kilka wstępnych pytań.
  2. Kolejnym krokiem będzie spotkanie rekrutacyjne w formule on-line albo w naszym biurze (które trwa zwykle około 1-1,5h). Spotkasz się na nim z Olą Bury (COO). Podczas rozmowy będziemy chcieli lepiej się poznać, spodziewaj się też krótkiej rozmowy w języku angielskim.
  3. Po spotkaniu możliwe, że dostaniesz od nas krótkie zadanie domowe oraz umówimy się na dokładną datę informacji zwrotnej. W Synergy Codes cenimy sobie feedback ponad wszystko, dlatego niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego dostaniesz od nas rozszerzony feedback 😊
9 400 - 14 100 PLN

Netto miesięcznie - B2B

8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP