Oferty
Młodsza/y Księgowa/y
Finanse

Marki
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

VAT

CIT

Optima

Opis stanowiska

Cześć. Cieszymy, że do nas zajrzałaś/eś!

Nasze biuro mieści się na Żoliborzu, a my szukamy osoby, która pomoże nam zapanować nad wszelkimi aspektami księgowości. Jeśli jesteś gotowa/y dołączyć do dynamicznego środowiska, to może to być właśnie miejsce dla Ciebie! Mamy nadzieję, że jesteś pełna/y zapału do pracy i chęci nauki :) Szukamy osób, które pomogą nam ogarniać papierkowy chaos.

Jakie będą Twoje zadania?

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych (głównie wyciągów bankowych, faktur kosztowych),
  • rozliczanie transakcji i uzgadnianie sald kont księgowych, w szczególności rozrachunkowych, środków pieniężnych,
  • czynne uczestnictwo w procesie zamykania okresów księgowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • dostępności w pełnym wymiarze godzin i gotowości do pracy stacjonarnej,
  • minimum rocznego doświadczenia w księgowości,
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT/VAT) oraz ustawy o rachunkowości,
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy w zespole,
  • dokładności i rzetelności w ramach wykonywanych zadań,
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch Optima,
  • zgłoś się, jeśli lubisz pracę z dokumentami i potrafisz porządkować chaos.

Co zyskujesz?

  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w Warszawie
  • Możliwość rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku,
  • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy :)
  • Konsultacje z naszym wewnętrznym psychologiem i sesje coachingowe,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej

To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.