• Wszystkie ofertyBiałystokInneManager/ka Zespołu i Procesów
    Manager/ka Zespołu i Procesów
    Inne
    SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działamy na podstawie modelu edukacji domowej, zamieniając „muszę” na „chcę”. Chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Optymalizacja Procesów
    zarządzanie zespołem
    prawo oświatowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie - jesteśmy otwarci na Twoją propozycję

    Szukasz miejsca, które jednocześnie będzie wyzwaniem, przygodą i zapewni pracę z misją? Dołączając do naszego zespołu, znajdziesz się w inspirującym środowisku, pełnym pasjonatów i kreatywnych umysłów. Jeśli szukasz pracy z sensem i chcesz mieć realny wpływ na transformację edukacji i jej przyszłość, to jest miejsce dla Ciebie!

    Poszukujemy doświadczonego Lidera/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za efektywne działanie dużego i rozproszonego zespołu. Mamy dla Ciebie zadania, które będą obejmować optymalizację procesów, zarządzanie zespołem oraz dbanie o przestrzeganie przepisów prawa oświatowego.

    Wymagania:

    ● Doświadczenie w optymalizacji procesów - identyfikujesz obszary do usprawnienia i skutecznie wdrażasz zmiany.

    ● Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym, min. 30-osobowym - jesteś odpowiedzialnym/ą Liderem/Liderką i potrafisz efektywnie koordynować pracę dużego zespołu.

    ● Znajomość przepisów prawa oświatowego lub otwartość na zgłębienie tych obszarów - cały czas mówimy o pracy w szkole, innowacyjnej, ale szkole.

    ● Duża otwartość i gotowość do wyzwań - i przy tym duży ownership.

    ● Elastyczność i luz - bez tego byłoby nam naprawdę ciężko ;)

    Obowiązki:

    ● Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności działania zespołu.

    ● Zarządzanie zespołem, koordynacja pracy i monitorowanie wyników.

    ● Zapewnienie zgodności działań z przepisami.

    ● Rozwiązywanie pojawiających się problemów i podejmowanie decyzji w celu osiągnięcia celów operacyjnych, a są one ambitne!

    ● Raportowanie - stawiamy na jasną i szczerą komunikację, żeby nam się dobrze pracowało ;)

    Oferujemy:

    ● Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy.

    ● Wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania traktujemy na serio.

    ● Elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,

    ● Pracę z biura lub zdalną – codziennie jesteś mile widziany/a w biurze, ale sam/a decydujesz, gdzie chcesz pracować.

    ● Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej – lubimy sport, dbamy o zdrowie.

    ● Dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu i specjalnego programu dla liderów – stawiamy na rozwój.

    ● Pracę z misją i udział w zmianie społecznej – jesteśmy marzycielami i chcemy wpływać na świat edukacji z energią i rozmachem! A Ty?

    🔎Proces rekrutacji:

    1. Przegląd zgłoszeń

    2. 10-minutowy video screening na zoomie z wybranymi kandydatami - zamiast screeningu telefonicznego wolimy tę formę, bo wierzymy, że wtedy możemy lepiej poczuć, czy do siebie pasujemy!

    3. Rozmowa z rekruterką/koordynatorem/członkiem zarządu lub spotkanie typu Assessment Center - ten etap szyjemy na miarę.

    4. Dalsze rozmowy w razie potrzeb lub oferta i zaproszenie do współpracy 🥳

    Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

    2 846 - 3 882 USD

    Dowolna