Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Eksport Manager
PM
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
prawo jazdy
zarządzanie projektami
wdrażanie produktów
strategiczne myślenie
budowanie relacji
Opis stanowiska

O nas:

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kształtowanie rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych
  • prowadzenie projektów nowych wdrożeń produktowych na rynki zagraniczne
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • analiza konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • inicjowanie nawiązywania nowych kontaktów handlowych
  • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami
  • raportowanie statusu własnych projektów i uczestniczenie w spotkaniach statusowych
  • udział w targach międzynarodowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy stacjonarnej w trakcie okresu wdrożenia, po zakończonym wdrożeniu praca hybrydowa: 2 dni HO, 3 dni stacjonarnie w Ujeźdźcu Małym (35 km od Wrocławia)
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży spożywczej
  • znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • pożądane doświadczenie we współpracy z europejskimi sieciami handlowymi
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów
  • umiejętności strategicznego myślenia i długookresowego planowania
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej, będącej liderem rynku w swojej kategorii
  • możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon
  • bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
  • karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • bony i bogate paczki świąteczne
  • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
  • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)