Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Zmiany Produkcyjnej
new
Inżynieria
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zagadnienia BHP
zarządzanie brygadami
raportowanie
Opis stanowiska

O nas:

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy:

Ujeździec Mały (30 minut od Wrocławia)

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i nadzorowanie działań podległych brygad na danej zmianie i obszarze
  • Zarządzanie Brygadzistami oraz Pracownikami Produkcji
  • Realizowanie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI na poszczególnych brygadach na danej zmianie
  • Terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych i zlecanych zadań
  • Organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji
  • Bieżąca komunikacja z Utrzymaniem Ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn
  • Inicjowanie i realizowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne
  • Raportowanie do Managera i Zastępcy Managera Produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu brygadami produkcyjnymi
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość i świadomość zagadnień BHP
  • Gotowość do pracy w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia) w systemie III zmianowym (4brygadowy) lub gotowość do pracy w Sowach (pow. rawicki, woj. Wielkopolskie) w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:,

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzeni
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Możliwość zakwaterowania w pokoju w służbowym mieszkaniu
  • Karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa