Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
Finanse
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SAP
Wykształcenie kierunkowe
wiedza z rachunkowości
księgowanie
Mile widziane
Microsoft Excel
Opis stanowiska

O nas:

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy:

Ujeździec Mały (30 minut od Wrocławia)

Zakres obowiązków:

  • Kontrola należności klientów
  • Współpraca z działem sprzedaży i działem prawnym
  • Kontakt z klientami dotyczący spłaty zaległości
  • Przygotowywanie przelewów bankowych na bazie zapisów księgowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programu SAP - warunek konieczny
  • Doświadczenia w księgowości / finansach
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wiedza z obszaru rachunkowości
  • Mile widziana znajomość MS Excel
  • Gotowość do pracy w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia

Oferujemy:

  • Darmowa opieka medyczna Luxmed
  • Karta MultiSport
  • Możliwość skorzystania z bezpieczenia grupowego
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem z Wrocławia lub okolicznych miejscowości
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami​