Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Majster Budowy
new
Inżynieria
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy kat.B
dokumentacja budowlana
AutoCAD
samodzielność
dobra organizacja pracy
Microsoft Office
Opis stanowiska

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji,
  • nadzór i współpraca z Podwykonawcami,
  • prowadzenie zamówień materiałów, koordynowanie rozliczeń Podwykonawców,
  • nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów oraz prawidłowe dokumentowanie i raportowanie realizowanych zadań
  • monitorowanie jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją oraz warunkami technicznymi wykonania,
  • dbałość o należyte przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami,
  • koordynacja prac budowlanych w ramach powierzonego zakresu procesu budowlanego,
  • uczestnictwo w odprawach budowlanych,
  • weryfikacja obmiarów powykonawczych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej oraz analitycznego weryfikowania dokumentów,
  • obsługa komputera (MS Office, Auto Cad),
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę bezpośrednio w Tarczyński S.A. w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
  • Darmową opiekę medyczną LuxMed
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon oraz komputer
  • Bezpłatną stołówkę z naszymi produktami i lokalnymi specjałami
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Preferencyjne pożyczki
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000zł netto za polecenie pracownika)