Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Food Truck #Parówkożercy
new
Inne
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
komunikatywność
samodzielność
elastyczność
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów Food Trucka podczas eventów na terenie całej Polski – przygotowywanie i serwowanie najlepszych hot dogów
  • Bieżąca współpraca z organizatorami eventów oraz pomoc przy rozłożeniu/złożeniu strefy Tarczyński #Parówkożercy
  • Przed wyjazdem na event – odpowiedzialność za odpowiednie zatowarowanie Food Trucka oraz przygotowanie warzyw i surówek – praca w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w weekendy i do częstych wyjazdów w delegacje
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do pracy i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w gastronomii

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę podczas eventów na terenie całej Polski z możliwością zwiedzenia różnych zakątków Polski i przeżycia niesamowitej przygody
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy, która jest liderem sprzedaży w swojej kategorii
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie – stawka 30zł brutto/h