Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/tka w dziale Eksportu
Logistyka
Tarczyński S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
j. niemiecki
eksport
Mile widziane
SAP
ERP
j. angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie Managera ds. Eksportu w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku niemieckim
  • Wprowadzanie zamówień klientów eksportowych do systemu SAP
  • Ścisła współpraca z Działami Produkcji, Transportu, Ekspedycji, Księgowości
  • Generowanie faktur sprzedaży, faktur korygujących dla klientów eksportowych
  • Kontrola poprawności cen i wprowadzanie cen do systemu
  • Wsparcie w organizacji wysyłek towarów dla klientów poza UE (przeprowadzanie odprawy celnej we współpracy z Agencją Celną oraz odprawy weterynaryjnej we współpracy z Powiatową Inspekcją Weterynaryjną)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Komunikatywna znajomości języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomości MS Office (pożądana dobra znajomość MS Excel)
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w SAP lub innym ERP
  • Podstawowa znajomość przepisów celnych oraz znajomość warunków Incoterms
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najnowocześniejszych firm z branży spożywczej w Europie
  • Bony i okazałe paczki świąteczne
  • Karta Multisport oraz bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Bezpłatną stołówka z lokalnymi smakołykami
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Kasa zapomogowo pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe.