Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż w dziale Technologii
new
Inżynieria
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
znaj. praw żywności
znaj. praw jakości
Proaktywność
komunikatywność
Opis stanowiska

Poznaj nasz Dział Technologii od środka i:

  • Bierz udział w pracach związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów
  • Projektuj procesy i parametry technologiczne dla nowo powstałych oraz istniejących produktów
  • Kontroluj prawidłowe prowadzenie procesów technologicznych
  • Rozwiązuj bieżące problemy związane z procesami produkcyjnymi
  • Sporządzaj dokumentację technologiczną
  • Pracuj w obszarze produkcyjnym

Jesteś Kandydatem/-ką idealnym/-ą, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia: Technologia Żywności, Biotechnologia, Zarządzanie Produkcją lub pokrewne
  • Swoją przyszłość wiążesz z pracą w dziale Technologii Produkcji
  • Znasz lub chcesz poznać przepisy prawne dotyczące żywności oraz systemy zapewnienia jakości
  • Wyróżnia Cię otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, a także zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Praca w systemie zmianowym to dla Ciebie nie problem!
  • Interesuje Cię praca w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

Czeka na Ciebie:

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko Młodszego Technologa/żki po ukończeniu stażu
  • Wynagrodzenie w wysokości 4800 zł brutto
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem z okolicznych miejscowości
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie