Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż w dziale Zarządzania Produkcją
Logistyka
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lean Management
5S
ZZL
wykształcenie wyższe
Opis stanowiska

O nas:

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy:

Ujeździec Mały

Zakres obowiązków:

  • Bierz udział w optymalizacji i doskonaleniu procesu produkcyjnego. Wszystko w Twoich rękach
  • Dbaj o odpowiedni przepływ surowca/półproduktu pomiędzy kolejnymi etapami produkcji
  • Zarządzaj zmianą produkcyjną, liczącą od kilkunastu do kilkudziesięciu osób (po etapie wdrożeniowym)
  • Koordynuj i monitoruj działania podległego zespołu i pracy linii produkcyjnej
  • Raportuj realizację procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub kończysz studia: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia Żywności i pokrewne
  • Lean Management, 5S, ZZL nie są dla Ciebie czarną magią. Bez problemu potrafisz przedstawić definicję tych pojęć
  • Posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże), będzie to bardzo dużym atutem
  • Wiążesz swoją przyszłość z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem
  • Wykazujesz otwartość na wyzwania i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Praca w systemie zmianowym to dla Ciebie nie problem!
  • Interesuje Cię praca w jednej z naszych lokalizacji w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia), lub w Sowach (pow. Rawicki, Wielkopolska), lub w Bielsku Białej (pow. Bielski, Śląskie)

Oferujemy:

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko Młodszego Kierownika Zmiany po ukończeniu stażu
  • Wynagrodzenie na start 4800 zł brutto (w trakcie stażu wynagrodzenie wzrasta)
  • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem z okolicznych miejscowości do Ujeźdźca Małego
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu (Dla lokalizacji w Ujeźdźcu lub Sowach) lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie