Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technolog/ Specjalista ds. Opakowań
Inżynieria
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kreatywność
kreowanie nowych opakowań
udoskonalenie obecnych
testowanie nowych maszyn
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kreowanie nowych opakowań dla produktów oraz udoskonalanie obecnych.
  • Czynny udział w spotkaniach projektowych, spotkaniach AAP, spotkaniach A3, na których są poruszane kwestie opakowań lub pakowania.
  • Kontakt z dostawcami opakowań i testowanie nowych materiałów opakowaniowych (folie, kartony, etykiety).
  • Wdrażanie do produkcji i testowanie nowych maszyn pakujących.
  • Przygotowywanie prób technologicznych w nowych opakowaniach w celu ich prezentacji potencjalnym klientom.
  • Prowadzenie prób przechowalniczych nowych produktów, organizacja i przeprowadzanie ich ocen wewnętrznych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spożywczej będzie dużym atutem.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka, Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji).
  • Ciekawość, kreatywność i otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

Mile widziane:

  • Znajomość maszyn używanych do pakowania w przemyśle spożywczym.

To oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej.
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami.
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasę zapomogowo-pożyczkową.
  • Bony i bogate paczki świąteczne.
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski.
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).