Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technolog
new
Inżynieria
Tarczyński S.A.

Technolog

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ISO
BRC
GMP
zarządzanie dokumentacją
HACCP
Mile widziane
znaj. prawa żywności
j. angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i weryfikacja receptur produktowych oraz ich optymalizacja
  • Dbałość o stałe podnoszenie standardów technologicznych, bezpieczeństwa oraz jakości zarówno surowców, opakowań jak i wyrobów gotowych
  • Nadzór nad poszukiwaniem i wprowadzaniem nowych produktów zgodnie z wytycznymi i założeniami projektowymi
  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych
  • Wdrażanie nowych projektów od koncepcji, poprzez etap prób technologicznych do seryjnej produkcji
  • Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
  • Współpraca z ośrodkami badawczymi w zakresie nowych technologii i rozwiązań́
  • Zarządzanie dokumentacją technologiczną i jakościową (instrukcje technologiczne; schematy procesowe, receptury, dokumentacja HACCP, karty produktu)
  • Pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji
  • Monitorowanie rynku w zakresie rozwoju nowych technologii i produktów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Znajomość́ standardów jakościowych (ISO, BRC, GMP)
  • Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadań́
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz sumienność w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Gotowość do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Ujeźdźcu Małym (powiat trzebnicki, woj.dolnośląskie) lub w Bielsku-Białej (powiat bielski, Malowany Dworek)​
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość́ prawa żywnościowego

To oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • System rekomendacji pracowników ( za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
  • Dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych min.:
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dołączenia do programu Multisport
  • stołówkę firmową
  • bony świąteczne
  • okolicznościowe paczki dla dzieci