Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Zastępca Managera Obszaru Produkcyjnego
Logistyka
Tarczyński S.A.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lean Manufacturing
Procedury jakościowe
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Managera Obszaru w zakresie realizacji produkcji
  • Udział w regularnych spotkaniach operacyjnych
  • Realizowanie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI na wszystkich zmianach na danym obszarze produkcyjnym
  • Wsparcie Managera Obszaru w zarządzaniu Kierownikami Zmiany i Brygadzistami
  • Zarządzanie podległymi pracownikami – nadzór nad dyscypliną, wydajnością i jakością pracy, przestrzeganiem ustalonych zasad i metod pracy
  • Rozwiązywanie problemów np. organizacyjnych, technicznych, jakościowych
  • Pozyskiwanie danych produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED itp.) oraz procedur i norm jakościowych
  • Mile widziana umiejętność obsługi SAP
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami,
  • Karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • Bony i bogate paczki świąteczne,
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia,
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • Możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu (pokój)