Oferty
Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku - Algida
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

B2B

negocjacje

pozyskiwanie klientów

fmcg

alternatywne rynki

sprzedaż

horeca

Opis stanowiska

O nas:

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever - Algida poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych klientów spoza kanału detalicznego na podległym terenie
  • negocjowanie i podpisanie umów dotyczących współpracy z pozyskanymi punktami
  • promowanie i sprzedaż produktów Algida do pozyskanych punktów sprzedaży
  • egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie standardów wśród nowo pozyskanych klientów
  • realizacja wyznaczonych planów
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania;

  • nieszablonowe i kreatywne podejście do rozwoju rynku,
  • bardzo dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • umiejętność prezentacji
  • determinacja w dążeniu do celu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy i umiejętność długoterminowego planowania
  • umiejętność strategicznego myślenia i działania
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, pozyskiwaniu klientów oraz gastronomii np. na stanowiskach: Przedstawiciela Handlowego z branży B2B i D2D, Przedstawiciela Handlowego dystrybutora i producenta, Promotora marki, Telemarketera, Pracownika Call Center, Pracownika Obsługi Klienta, Sprzedawcy, Kelner, Barman, Przedstawiciela Handlowego ds. Horeca

To oferujemy:

  • sprzedaż markowych produktów – Algida
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, iPad)
  • komfortowy samochód służbowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży FMCG
  • dostęp do sklepiku firmowego