• Wszystkie ofertyWarszawaSupportPrzedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku - Algida
    Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku - Algida
    Support
    Target PRO

    Target PRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    B2B
    negocjacje
    pozyskiwanie klientów
    fmcg
    alternatywne rynki
    sprzedaż
    horeca

    Opis stanowiska

    O nas:

    Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

    OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

    Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

    Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever - Algida poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych klientów spoza kanału detalicznego na podległym terenie
    • negocjowanie i podpisanie umów dotyczących współpracy z pozyskanymi punktami
    • promowanie i sprzedaż produktów Algida do pozyskanych punktów sprzedaży
    • egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie standardów wśród nowo pozyskanych klientów
    • realizacja wyznaczonych planów
    • analiza rynku i konkurencji
    • raportowanie wyników pracy

    Nasze wymagania;

    • nieszablonowe i kreatywne podejście do rozwoju rynku,
    • bardzo dobra znajomość obsługiwanego terenu
    • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
    • umiejętność prezentacji
    • determinacja w dążeniu do celu
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • dobra organizacja pracy i umiejętność długoterminowego planowania
    • umiejętność strategicznego myślenia i działania
    • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, pozyskiwaniu klientów oraz gastronomii np. na stanowiskach: Przedstawiciela Handlowego z branży B2B i D2D, Przedstawiciela Handlowego dystrybutora i producenta, Promotora marki, Telemarketera, Pracownika Call Center, Pracownika Obsługi Klienta, Sprzedawcy, Kelner, Barman, Przedstawiciela Handlowego ds. Horeca

    To oferujemy:

    • sprzedaż markowych produktów – Algida
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, iPad)
    • komfortowy samochód służbowy
    • pakiet medyczny Luxmed
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży FMCG
    • dostęp do sklepiku firmowego