• Wszystkie ofertyWarszawaConsultingSpecjalista / Specjalistka ds. dotacji unijnych
    Specjalista / Specjalistka ds. dotacji unijnych
    Consulting
    Tax&Tech Kraft

    Warszawa
    1 554 - 3 108 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza
    doradztwo
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    pomysłowość

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeżeli szukasz miejsca w którym chcesz wykorzystać swoje umiejętności w pracy z grantami UE i jednocześnie chcesz pracować przy ciekawych, startupowych czy też technologicznych projektach? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Poszukujemy kreatywnej osoby, która wzmocni nasz zespół pozyskiwania grantów UE dla projektów technologicznych. Szczegóły poniżej.

    Twój zakres obowiązków

    • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach przeznaczonych dla startupów np. Platformy startowe, Booster Poland lub też opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach z komponentem B+R np. Ścieżka SMART, Regionalne Programy Operacyjne
    • Przeprowadzanie rozmów sprzedażowych z potencjalnymi klientami dot. konkursów na środki UE
    • Doradzanie w zakresie dopasowania projektów do kryteriów wyboru konkursów
    • Wsparcie klienta na etapie oceny dokumentacji aplikacyjnej oraz podpisania umowy o dofinansowania

    Nasze wymagania

    • Przede wszystkim pozytywne nastawienie i opanowanie pozycji dystansu :) oraz
    • Znajomość wytycznych funduszy europejskich na lata 2021-2027
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy z konkursami na fundusze UE w zakresie takich konkursów jak Platformy startowe, Booster Poland, Ścieżka SMART, Regionalnych Programów Operacyjnych lub ich poprzedników
    • Mile widziana znajomość analityki finansowej i rozliczania projektów
    • Umiejętność bezpośredniej pracy z klientami, zwięzłego i starannego formułowania myśli

    To oferujemy

    • Współpracę B2B
    • Możliwość pracy z Ciechocinka, Walencji, Sri Lanki – szczerze: skąd tylko macie ochotę, ponieważ oferujemy pracę zdalną albo hybrydową (w zależności od preferencji)
    • Wynagrodzenie uzgadniane projektowo albo też stałe plus premia (również w zależności od preferencji)
    • Udział w tworzeniu projektów dla różnorodnych branż, w tym dla ekosystemu startupowego oraz otoczenia inkubatorów, akceleratorów czy też VC
    • Miłą atmosferę pracy sprzyjającą rozwijaniu własnych pasji i zainteresowań, co cenimy zarówno u siebie, jak i u innych :)

    O nas

    • Tax & Tech Kraft jest firmą, którą założyliśmy w celu obsługi biznesu nowych technologii w zakresie prawa, podatków i funduszy UE. Obsługujemy zarówno polskich przedsiębiorców, jak również biznes międzynarodowy, działający głównie w Skandynawii i krajach bałtyckich. W Tax & Tech Kraft stawiamy na kreatywność, brak hierarchii i nie boimy się nieszablonowych rozwiązań. Jeśli jesteś znużony/a korporacyjnym stylem pracy, to ogłoszenie jest zdecydowanie dla Ciebie! A po więcej informacji zapraszamy na: ttkraft.pl.

    1 554 - 3 108 USD

    B2B