• Wszystkie ofertyPoznańConsultingMicrosoft Power Platform Business Consultant
    Microsoft Power Platform Business Consultant
    Consulting
    Supremo Sp. z o.o.

    Poznań
    2 858 - 4 116 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 372 - 3 157 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Power Platform
    analiza biznesowa
    M365
    sharepoint
    presales
    Power Apps

    Mile widziane

    Warsztat trenerski IT
    API
    Power Query
    DevOps

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy Supremo – zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, programistów oraz ekspertów od cyfrowej transformacji. Specjalizujemy się w realizacji projektów informatycznych w technologiach firmy Microsoft, dla liderów z wielu branż w Polsce i za granicą. Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym Partnerem Roku i Rekomendowanym Partnerem Microsoft. Dowodem najwyższej jakości naszych usług są specjalizacje Microsoft, którymi zostaliśmy wyróżnieni w dwóch obszarach rozwiązań – Security i Modern Work.

    Aktualnie, w związku z prężnym rozwojem Działu Business Apps – oferującemu naszym klientom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania Microsoftu, takie jak Power Apps, SharePoint czy Viva Engage, poszukujemy do niego osoby, która zaopiekuje się tematem związanym z działaniami presalesowymi oraz analizami biznesowymi w obszarze rozwiązań Power Platform.

    ‍Long story short – rekrutujemy na stanowisko: ‍

    MICROSOFT POWER PLATFORM BUSINESS CONSULTANT

    Lubisz i potrafisz rozmawiać z klientami, masz biznesowy mindset, cechuje Cię samodzielność i proaktywność w działaniu? Prezentacje produktowe to Twoje drugie imię? Masz doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Microsoft? Szukasz miejsca, gdzie spotkasz świetnych ludzi, którzy wesprą Cię na każdym kroku? Czytaj dalej, będzie tylko lepiej!

    ‍Zakres Twoich przyszłych obowiązków:

    • realizacja etapu presales w obszarze wybranych rozwiązań Microsoft – m.in. SharePoint, Power Platform, Power Apps, Power Automate, usług Azure w zakresie wytwarzania oprogramowania,
    • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji produktowych dla klientów,
    • tworzenie analizy biznesowej oraz funkcjonalnej,
    • wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z potrzebami klienta i budowaniu zaangażowania w projekt,
    • stały rozwój wiedzy, a także kompetencji w powiązaniu z portfolio produktów, które oferuje Dział Business Apps,
    • współpraca przy tworzeniu rozwiązań wykorzystujących Power Platform,
    • wsparcie merytoryczne Działu Marketingu przy tworzeniu materiałów informacyjnych i wpisach na blogu firmowym,
    • budowa własnego, eksperckiego wizerunku oraz firmy w mediach społecznościowych,
    • certyfikacja z narzędzi i usług Microsoft.

    Co sprawi, że będziesz dla nas dobrym kandydatem/tką? Czyli o must-have'ach:

    • pozytywny vibe & wrodzony optymizm – bez tego ani rusz,
    • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT,
    • doświadczenie w działaniach presales w branży IT,
    • biznesowa znajomość narzędzi z rodziny Microsoft – Microsoft 365, intranet SharePoint, Power Platform, Power Apps, Power Automate, usług Azure w zakresie wytwarzania oprogramowania,
    • umiejętność przełożenia wymagań klienta na technologię, w jakiej można dostarczyć mu rozwiązanie po naszej stronie,
    • komunikacja z różnymi interesariuszami – w tym zespołami deweloperskimi oraz decydentami biznesowymi, a także efektywne zarządzanie ich potrzebami,
    • umiejętność planowania, organizowania i monitorowania małych projektów pilotażowych,
    • chęć do rozwoju technicznego w obrębie Power Platform, Power Automate, Power Apps, SharePoint, Azure i innych rozwiązaniach Microsoft,
    • proaktywność, własna inicjatywa, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • dobra znajomość Excela,
    • język angielski na poziomie B2.

    ‍Co sprawi, że jeszcze bardziej będziemy chcieli Cię poznać? Czyli o tzw. bonus pointach:

    • warsztat trenerski o backgroundzie IT – preferowany z zakresu narzędzi Microsoft,
    • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań Microsoft,
    • podstawowa wiedza o programowaniu i integracji systemów – np. znajomość API, Power Query, SQL,
    • znajomość technicznych składników Power Platform i Power Automate – np. tworzenia przepływów, integracji z innymi systemami, automatyzacji procesów biznesowych,
    • znajomość narzędzi i metodologii DevOps.

    A co my Tobie zaoferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub współpracy B2B – celujemy w długofalową współpracę,
    • wynagrodzenie w przedziale 9160-12190 zł brutto na UoP lub 11035-15890 zł netto na B2B,
    • dostęp do benefitów – Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, lekcje angielskiego, owocowe wtorki,
    • pracę w branży IT, w firmie będącej Rekomendowanym Partnerem Microsoft, wśród pasjonatów tematu, od których każdego dnia będziesz chłonąć wiedzę,
    • dużą dozę samodzielności w wykonywaniu obowiązków oraz kształtowaniu roli, jaką odegrasz, dołączając do nas,
    • pracę w nowoczesnym, ale przyjaznym biurze, w którym szybko poczujesz się jak w domu – i nie, nie praktykujemy nadgodzin,
    • pracę hybrydową – po okresie próbnym min. 2 dni pracy z naszego biura na Górczynie,
    • swobodną, przyjazną atmosferę i brak korpo-spiny.

    O procesie rekrutacji:

    1. Wyślij swoje zgłoszenie – w ciągu 3 dni roboczych damy Ci znać, czy kontynuujemy proces, czy na ten moment jeszcze nie.
    2. Ustalimy ok. 30-minutową rozmowę na Teams z Agatą, naszą People & Culture Manager.
    3. Zaprosimy Cię na spotkanie z Ewą – Liderką działu Business Apps oraz Kamilem – Analitykiem biznesowym. Spotkanie zajmie Wam ok. 60-90 minut i będzie zawierało „zadanie” do realizacji na żywo.
    4. A tutaj zadziałamy agile’owo! Z racji na fakt, że jest to nowa rola w naszej firmie, na bieżąco zdecydujemy, czy potrzebujemy jeszcze jednego spotkania, aby móc w pełni zaprezentować Ci naszą ofertę, a sobie zapewnić pełen komplet informacji o Twoim doświadczeniu i dopasowaniu do Supremowych potrzeb. 😊
    5. Welcome on board!

    Pamiętaj, że w przypadku decyzji odmownej, otrzymasz od nas info zwrotne po każdym etapie rozmów. Szanujemy Twój czas i Twoją chęć dołączenia do nas. :)

    Kontakt: jeśli cały czas nie udało nam się powyższym elaboratem przekonać Cię do aplikowania i chciał(a)byś dowiedzieć się więcej – napisz do Agaty na a.michalak@supremo.pl bądź skontaktuj się z nią telefonicznie: +48 61 669 83 90.

    Nie daj nam czekać na siebie dłużej! :)

    2 858 - 4 116 USD

    B2B

    2 372 - 3 157 USD