• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaConsultingBusiness Analyst
    Business Analyst
    Consulting
    The Heart

    The Heart

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    um. analityczne
    dobra organizacja
    Ms office

    Opis stanowiska

    Cześć! Poszukujemy Analityka Biznesowego, który/która dołączy do naszego rozwijającego się zespołu.

    The Heart to Corporate Venture Builder. Tworzymy startupy we współpracy z partnerami korporacyjnymi, jak i samodzielnie reagując na potrzeby rynku. Bazując na autorskiej metodologii generujemy i walidujemy pomysły, a te najlepsze zamieniamy w działające rozwiązania. Naszą przewagą jest połączenie bogatych zasobów korporacji oraz zwinności i doświadczenia przedsiębiorców. Poza współpracą z korporacjami bierzemy czynny udział w budowaniu ekosystemu startupowego i organizacji wydarzeń wspólnie z founderami i inwestorami.

    Nasze kluczowe aktywności:

    • Budowanie startupów, produktów oraz usług
    • Doradzanie korporacjom w budowaniu strategii opartej o innowacje
    • Łączenie korporacji, founderów, inwestorów i tworzenie społeczności, która wspiera innowacyjność i rozwój inwestycji

    Rola zespołu VB

    Zespół Venture Building jest kluczowy w działalności grupy - odpowiada za budowanie startupów i projekty doradcze dla naszych partnerów korporacyjnych lub grupy The Heart.

    W praktyce zajmujemy się identyfikacją szans biznesowych i wymyślaniem rozwiązań, rozwijaniem startupów na wczesnym etapie, tworzeniem strategii dla działów innowacji i szukaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

    Jako Analityk Biznesowy będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za konkretne zadania projektowe, między innymi za:

    • Identyfikację szans biznesowych i szukanie inspiracji do stworzenia startupów
    • Uczestniczenie w procesie tworzenia modeli biznesowych na bazie inspiracji i ich ocenę
    • Walidowanie hipotez poprzez różne formy badań rynkowych
    • Wykonywanie analiz w projektach w ramach projektów takich jak m.in. analizy rynkowe, konkurencji, market sizing, identyfikacja trendów, tworzenie profili potencjalnych klientów
    • Wsparcie w sprzedaży poprzez tworzenie prezentacji ofertowych
    • Wykonywanie różnorodnych zadań w związku z rozwojem naszych startupów

    Nasze wymagania:

    Poszukujemy osób przedsiębiorczych i pasjonujących się nowymi technologiami.

    Dobrze się u nas odnajdziesz, jeżeli lubisz badać, eksplorować i sprawdzać nowe koncepcje, a do tego:

    • Masz już co najmniej 3-6 miesięcy doświadczenia zawodowego lub byłaś/eś zaangażowana/y w inną działalność, która potwierdza Twoje umiejętności
    • Posiadasz doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz interpersonalne
    • Bierzesz odpowiedzialności za swoje działania, potrafisz zorganizować pracę własną
    • Posługujesz się płynnie językiem angielskim w mowie i piśmie
    • Potrafisz korzystać z narzędzi Google Worskpace oraz MS Office
    • Jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny co najmniej ⅘ etatu, a najlepiej w pełnym wymiarze godzin
    • Znajomość frameworków: Business Model Canvas i Lean Startup będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy poza wynagrodzeniem:

    • Możliwość nauczenia się sztuki budowania startupów w praktyce
    • Pracę przy interesujących projektach z różnych branż związanych z nowymi technologiami
    • Możliwość budowania sieci kontaktów w ekosystemie startupowym i nie tylko
    • Międzynarodowe środowisko - praca z zagranicznymi klientami i partnerami
    • Możliwość rozwoju w kierunku eksperta w pożądanych obszarach (np. FinTech)
    • Startupowa forma pracy: szybkość działania, elastyczność, autonomia, młody zespół i realny wpływ na produkt
    • Wyjątkowa kultura organizacyjna: ambitni i ciekawi ludzie dzielący wspólne wartości, z nastawieniem na dbałość o wyniki oraz relacje
    • Służbowy laptop Macbook Air M1 lub odpowiednik z systemem Windows