• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSprzedażJunior Outband Specialist
    Junior Outband Specialist
    Sprzedaż
    The Widlarz Group

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż
    skuteczna komunikacja
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy butikowym software housem z siedzibą w Polsce. Specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych i webowych w React i React Native.

    Jako partnerzy IT pomogliśmy skutecznie zamienić dziesiątki świetnych pomysłów w działające biznesy. Naszą misją jest zwiększanie dostępności narzędzi do tworzenia oprogramowania i osiągamy to poprzez wkład w open source i dzielenie się wiedzą. Jesteśmy autorami rn-emoji-keyboard oraz react-native-notificated, a także głównymi kontrybutorami react-native-video. A jeśli interesuje Cię co robimy dla naszych klientów, sprawdź tutaj.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, chcących się rozwijać w obszarze sprzedaży B2B w branży IT.

    Jeśli poniższy opis dotyczy Ciebie, wyślij swoje zgłoszenie:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenia w prowadzeniu kampanii outbandowych oraz pozyskiwaniu leadów lub chcesz rozwijać takie umiejętności w świecie IT;
    • Interesujesz się tematyką sprzedaży, business development, sales, growth hacking, kampanie, outbound, lead nurturing;
    • Myślisz biznesowo, lubisz mieć ownership nad przekazanymi zadaniami, wykazujesz się inicjatywą i interdyscyplinarnością;
    • Efektywnie poruszasz się w technologicznym środowisku rozwoju oprogramowania;
    • Mówisz płynnie po angielsku (poziom minimum B2);
    • Posiadasz dużo wewnętrznej siły i motywacji, która pozwala ci stawić czoła codziennym wyzwaniom i pozostać skupionym/ą na swoich celach;
    • Jesteś pozytywną, otwartą osobą, która lubi spotykać się i rozmawiać z innymi;
    • Masz umiejętność efektywnej komunikacji w zespołach rozproszonych i multikulturowym środowisku;
    • Chciałbyś/chciałabyś udzielać się w społeczności programistów.

    Co cenimy w ludziach, z którymi współpracujemy:

    • Komunikatywność, umiejętność przyznawania się do błędu, brak strachu przed zadaniem pytania, a także otwartość na dawanie i otrzymywanie feedbacku;
    • Samodzielność, systematyczność w nauce nowych technologii, otwartość na podejmowanie nowych wyzwań i wychodzenie poza utarte schematy;
    • Proaktywne podejście, wysokie poczucie ownershipu i zaangażowanie w komunikację z rynkiem oraz nastawienie na zrozumienie wyzwań firm technologicznych.

    Co będzie należeć do Twoich zadań:

    • Tworzenie baz klientów oraz komunikacji pod działania zgodne ze strategią działań firmy;
    • Wstępna kwalifikacja leadów;
    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami przy pomocy cold e-mailingu lub LinkedIn;
    • Przekształcanie automatycznej komunikacji w bezpośrednią komunikację z klientem;
    • Monitorowanie i kontrolowanie procesu sprzedaży, zapewnianie terminowych follow-upów i aktualizacji;
    • Współpraca z innymi członkami zespołu sprzedażowego w celu obsługi ciepłych leadów;
    • Realizacja określonych celów sprzedażowych i wskaźników wydajności;
    • Utrzymywanie dokładnych zapisów wszystkich działań sprzedażowych i interakcji z leadami w CRM;
    • Generowanie regularnych raportów dotyczących działań sprzedażowych i ich wyników.

    Przy czym nie jest to wyczerpująca lista, konkretne działania będą zależne od hipotez, które będziemy testować:

    Czego możesz oczekiwać z naszej strony:

    • Wynagrodzenie mieszczące się w zakresie 5 000 - 7 000 zł netto miesięcznie w zależności od rodzaju umowy i Twoich umiejętności;
    • Szansę rozwoju i odnalezienia swojej ścieżki zawodowej, w szybko rosnącej firmie z branży IT;
    • Możliwości rozwijania umiejętności sprzedażowych i przejmowania kolejnych obszarów działu sprzedaży;
    • Elastycznych godzin pracy oraz możliwości łączenia pracy ze studiami lub szkołą;
    • Inicjatyw, które pomagają Ci się rozwinąć: spotkania 1on1, performance review;
    • Pracę z komfortowego biura z dogodnym dojazdem we wszystkie miejsca w Krakowie, zlokalizowanego przy krakowskich Błoniach.

    Jak wygląda proces:

    1. Otrzymujesz od nas ankietę, która pozwoli wstępnie sprawdzić Twoje dopasowanie do stanowiska - 20 min
    2. Sprawdzamy Twoje dopasowanie do naszej kultury oraz opowiadamy o stanowisku i zadaniach w czasie rozmowy zapoznawczej - 30 minut
    3. Zadanie rekrutacyjne
    4. Spotkanie online z CEO oraz osobą z obszaru sprzedaży - omówienie doświadczenia, znajomości języka angielskiego, oraz kilka pytań sytuacyjnych na przykładach TWG - 45 minut
    5. Złożenie oferty

    Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną i zależy Ci na współpracy z zajawkowiczami, to uderzaj z CV!

    1 294 - 1 811 USD

    Dowolna