• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaProjektowanieAsystent/ka Projektanta Branży Drogowej
    Asystent/ka Projektanta Branży Drogowej
    new
    Inżynieria
    Trakt

    Trakt

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    projektowanie dróg
    Ms office
    projektowanie
    AutoCAD
    Civil 3D

    Opis stanowiska

    Nasza firma - TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego dróg oraz całej infrastruktury towarzyszącej. Naszą pozycję zawdzięczamy głównie zaangażowaniu, motywacji i kwalifikacjom naszych pracowników, czego rezultatem są sukcesy i prestiżowe nagrody. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju zawodowego wszystkich osób zatrudnionych w naszym biurze.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENT/KA PROJEKTANTA

    BRANŻY DROGOWEJ

    MIEJSCE PRACY: KATOWICE

    Nr ref.: ZD-AP-K-CE_2024

    Zakres obowiązków:

    •  udział w projektowaniu dróg.

    Wymagania:

    •  ukończone studia wyższe kierunkowe,
    •  doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg,
    •  umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD, Civil 3D),
    •  umiejętność pracy zespołowej,
    •  rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

    Mile widziane:

    •  uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej.

    Oferujemy:

    •   umowę o pracę; stałe wynagrodzenie ustalane indywidualnie w trakcie spotkania,
    •   premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
    •   komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,
    •   pracę w firmie należącej do liderów rynku branży usług projektowych infrastruktury drogowej,
    •   udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
    •   przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne zespołowe oraz ogólnofirmowe.
    •   możliwośc dołączenia do LUX MED, MultiSport, ubezpieczenia grupowego
    •   Motivizer

    Praca u nas to także benefity, np. pakiet socjalny (karta sportowa MultiSport, prywatna opieka medyczna LUX MED, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie na wydarzenia sportowe/kulturalne poprzez Motivizer, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do szkoleń, możliwość skorzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, owocowe poniedziałki, pyszna kawa/herbata, elastyczne godziny pracy).

    Zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać kilkając Aplikuj.

    Na aplikacji prosimy dopisanie klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem znajdującym się na naszej stronie internetowej: www.trakt.eu/praca.

    ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM